Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Vzdušné designy obývacích izieb

Staré príslovie, že v jednoduchosti je krása, platí pri dnešnom zariaďovaní interiéru určite stopercentne. Dnešné interiéry, či už obývacích izieb, alebo jedální sú hlavne praktické, vzdušné a z kvalitných materiálov. Doby, kedy v obývacej izbe zabrala značnú časť obývacia stena, veľká nepohodlná sedacia súprava a ťažké závesy na oknách, sú našťastie, tie tam. A že v obývacej izbe nemusí vždy byť stredobodom obývacia stena, ale stačí jednoduchý nábytok, vás presvedčíme dnešnou ponukou od francúzskeho výrobcu.

 

Nabídka regálů je velmi široká

 

Obývacie izby do menších interiérov

Obývacia stena z kolekcie Han od španielskeho výrobcu exkluzívne na našich stránkach. Obývacia stena v dvoch farebných variantoch, stena, ktorá ponúka úložný priestor skrytý, ale aj úložný priestor za sklom, teda otvorený. A úložný priestor za sklom je pre milovníkov dekorácií, pre tých z vás, ktorí si radi vystavíte veci, ktoré máte radi a chcete ich mať pekne na očiach. Zastúpenie obývacích stien od španielskeho výrobcu je naozaj veľké a vy tak máte z čoho vyberať. Posúvame design bližšie k vám, snažíme sa na náš trh prinášať také riešenia, ktoré zlepšia vaše bývanie za veľmi príjemnú cenu. A návrh obývacej steny z kolekcie Enna je toho dobrým príkladom.

 

 

 

 

Obývacie izby zostavené z dielov

Pokiaľ máte pocit, že vás interiér vás nudí a je zbytočne fádny, môžete ho skúsiť rozžiariť napríklad práve touto kolekciou štýlového nábytku. Kolekcia Nova, nábytok v temperamentných odtieňoch a škandinávskych líniách vás rozhodne dostane, predovšetkým až v momente, keď zistíte, ako váš interiér prekukol.

 

 


Kolekcia dizajnového nábytku Nova nás natoľko oslovila, že ju rozhodne v ponuke našich exkluzívnych designov, ktoré nájdete iba u nás, musíme mať. A prečo? Pretože veríme, že mnoho z vás osloví aj a navyše je tento dizajnový nábytok až zo slnečného Španielska za veľmi dostupnú cenu. Dizajnový nábytok, ktorý si môžete v týchto nádherných odtieňoch vybrať pre vybavenie vašej obývačky, alebo jedálne, ale aj samostatne umiestnený v už zariadenom interiéri bude vždy originálnym doplnkom.