Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Z poschodovej postele, celá detská izba

Radi by sme vám predstavili jedinečné poschodové postele, nášho francúzskeho výrobcu, ktoré svojim dizajnom predčí všetky vaše očakávania. Poschodová posteľ je jednou z obľúbených variantov, ako ušetriť trochu miesta, a to najmä v detskej izbe. Uvažujete o využitie tejto možnosti a zaujíma vás, aké typy poschodových postelí sa vyrábajú dnes? Francúzske poschodové postele, sú vyrobené tak, že vám i v malých interiéroch detskej izby, ponúknu všetko potrebné pre vaše dieťa.

 

 

Stará klasika

Možno si ešte spomínate na poschodovú posteľ z vášho detstva. Bola celá z drevotriesky opatrená kruhovými vstupy olemovaným tmavo hnedou plastickou hmotou. Keď ste šplhali do horného poschodia, nepríjemne vás to tlačilo do chodidiel. Občas ste sa poriadne udreli do hlavy. V dolnej časti bola tma a v tej hornej zase trochu vydýchaný vzduch. Napriek tomu ste svoju poschodovú posteľ zdieľanú sa súrodencom mali radi a v spomienkach stále zostáva ako nezmazateľná súčasť vášho detstva. Svojim deťom však môžete dopriať oveľa kvalitnejší poschodovou posteľ neskutočného dizajnu! Takéto poschodové postele na slovenskom trhu ešte neboli! Posúďte sami a dáte nám za pravdu.

 

   Patrová postel Pino grey

 

 

Nové designy

Multifunkčné detské poschodové postele pre menšie aj väčšie deti. Poschodové postele so schodíkmi vhodné pre menšie priestory a izbičky s variantom pre 2, ale pokojne aj 3 deti. Poschodové postele majú množstvo úložných priestorov a hodia sa nielen na spanie, ale aj zábavné hry.

Máme veľmi širokú ponuku postelí francúzskych výrobcov, kde je kladený dôraz na kvalitu, pohodlie a hlavne bezpečnosť detí.
Predstavujeme návrhy najrôznejších farieb a prevedení. Od postele pre jedno dieťa, keď v spodnej časti je napríklad písací stôl, cez poschodové postele pre dve deti a dokonca aj pre tri deti. Medzi veľmi obľúbené patria detské poschodové postele multifunkčné.

 

     

 

 

Poschodovú posteľ Bibop si môžete vybrať na Aldo nábytku hneď v niekoľkých verziách. Posteľ so šuplíkom ponúka miesto na spanie pre tri deti a posteľ Bibop bez šuplíka ponúka miesto na spanie pre dve deti. Variant, ktorý ponúkame teraz (bez šuplíka), tak zase o niečo málo prispeje k zníženiu obstarávacej ceny. Pokiaľ máte dve deti a dostatok úložných priestorov, šuplík by možno bol zbytočný. Poschodová posteľ má schodíky so zábradlím, ktoré sú bezpečnejšie ako rebrík. Pod schodíkmi je potom množstvo odkladacieho priestoru pre hračky, knižky a iné drobnosti. Horná zábrana je dosť vysoká a celé horné lôžko je zapustené dovnútra konštrukcie. V maximálnej miere sa tak výrobca snažil zamedziť prípadnému pádu dieťaťa z výšky.

 

Patrová postel Stim

 

Ste rodičia dvoch detí a chcete im detskú izbu vybaviť útulne a priestranne tak, aby v interiéri zostalo ešte veľa miesta na hranie? Riešením môže byť určite unikátna ponuka multifunkčných designov od francúzskeho výrobcu. Detské poschodové postele v širokom výbere av niekoľkých odtieňoch. Poschodová posteľ Stim je tak jednou z mnohých možných riešení vybavenia interiéru rozmerovo malej detskej izby, kedy treba šetriť každým centimetrom. Posteľ však neponúka "iba" miesto na spanie dvom deťom, ale aj dve skrine, police a šuplík pod dolným lôžkom. Poschodová posteľ, do ktorej schováte množstvo vecí.

 

Patrová postel Leo    

 

Nábytok Aldo sleduje trendy v bývaní, ktoré sa menia rovnako ako móda vo všetkých oblastiach. Nábytok, ktorý vám na našom portále ponúkame, musí spĺňať predpísané normy ergonómie. Francúzsky výrobca kladie dôraz hlavne na kvalitu a funkčnosť. Dúfame, že vás ukážka poschodových postelí, ktoré sú samy o sebe detskou izbou, nadchla rovnako ako nás všetkých na Nábytku Aldo!