Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Za bezkonkurenčnú cenu postele rôznych rozmerov

Dnes by sme vám radi predstavili postele z kolekcií francúzskeho výrobcu, ktoré ponúka naozaj snáď vo všetkých rozmeroch a prevedeniach. Postele od 90x200 cez 140x200, 160x200 až po rozmerné postele 180x200. Na našom portáli nábytku Aldo, ich nájdete v kategórii spálne. Pre kvalitný spánok je nutné zvoliť správnu tiež matrac, na ktoré sa neoplatí šetriť. Vyberte tú, ktorá vyhovuje vašej postave, váhe a spôsobe spania.

 

Kolekcia Alpha

Kolekcia nábytku Infinity od francúzskeho výrobcu predstavuje široký výber z ponuky samostatných dielov, ktoré možno využiť snáď vo všetkých interiéroch. Je niekoľko rozmerov miesta na spanie, ktoré každá z postelí ponúka. Posteľ Infinity, ktorú predstavujeme teraz má rozmer miesta na spanie 140x200 cm a je tak vhodná do spálne pre jednu dospelú osobu, alebo do študentskej izby pre dospievajúce dieťa. K posteli môžete kúpiť v identickom dizajne nočný stolík, komodu aj šatníkovú skriňu. Nechýba ani písací stôl. Posteľ v príjemnom odtieni svetlej akácie vhodne zaplní tmavšie interiéry bez slniečka. Do malej spálne je riešením posteľ so zásuvkami o rozmere miesta na spanie 160x200 cm. Takých posteľou bohužiaľ stále nie je moc a tak každý nový dizajn radi do ponuky zaraďujeme. Posteľ pre dvoch, alebo môžeme povedať manželská posteľ je dielom francúzskeho výrobcu, ktorý sa jednoduchým dizajnom sústredil na dostupnú cenu. Posteľ ponúka dve zásuvky a tak každý má svoj priestor. Ak chcete vybaviť celú spálňu praktickým, ale lacným nábytkom, v kolekcii Infinity nájdete celý rad riešení. Nechýba široký výber z ponuky komôd, nočných stolíkov a skríň tiež v odtieni svetlá akácie.

Studentská postel Alpha   Dětská postel Alpha

 

Kolekcia Smoozy

Ak nechcete príliš investovať do vybavenia vašej spálne či už preto, že žijete single a určite viete, že sa v budúcnosti budete sťahovať, alebo z iných dôvodov? Máme pre vás ponuku veľmi lacných postelí. Nízke ceny docielil francúzsky výrobca predovšetkým tým najjednoduchším možným dizajnom, posteľ nemá ani čelo, je to vlastne rám pre umiestnenie matrace s veľkosťou 140x190 cm. Cena je dokonca uvedená vrátane roštu v kovovom ráme a dopravy až k vám domov. Kolekcia nábytku do spálne Easy od francúzskeho výrobcu však ponúka od najjednoduchšieho možného vybavenie spálne až po zložitejšie. A tak si k základnému prevedenie postele môžete zaobstarať tiež štýlové čelo, ale napríklad aj nočný stolík, alebo šatníkovú skriňu. Lacná posteľ Easy, rieši miesto na spanie pre dvoch v rozmere v rozmere 160x200 cm. Táto posteľ ponúka práve štýlové čelo a tak vidíte rozdiel postele bez čela, či s čelom. Obe postele ponúkajú odtieň sesame dub, ale môžete ich zakúpiť tiež v odtieni šedý orech.

 

Dětský pokoj pro holku Smoozy   Dětský pokoj pro kluka Smoozy

 

Všetok nami ponúkaný francúzsky nábytok do spálne spĺňa náročné hygienické a zdravotné limity, čo je základným predpokladom pre naozaj kvalitný spánok. Naozaj kvalitný odpočinok po náročnom dni vám ponúkne len dobre vybavená spálňa, preto zakúpený nábytok do spálne by tomu mal zodpovedať. Vhodne zvolená posteľ s matracom je nevyhnutným základom a ďalšie vybavenie by malo byť volené tak, aby celok pôsobil uvoľnene a vzdušne. Interiér by mal byť v pokojných farbách a pôsobiť usporiadaným dojmom.