Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Za málo peňazí veľa muziky

Presne tak by sa dala popísať na našich stránkach kategória bytových doplnkov, ktorú vám prinášame z ponuky nemeckého výrobcu. Bytové doplnky, ak ich zvolíte správne s ohľadom na váš interiér, naozaj za veľmi nízke obstarávacie náklady môžu zmeniť úplne jeho tvár. Nemecký výrobca navyše ponúka originálne kúsky, ktoré nekladú dôraz len na dizajn, ale aj praktické využitie.

 

Praktické doplnky pre malých aj veľkých

Najrôznejšie produkty pre praktické doplnenie interiéru sú určené všetkým. Teda pre zariadenie interiéru nás dospelých, tak detí. Od samotného začiatku uvedenia ponuky nemeckého výrobcu na náš portál, sa stali najúspešnejšie najrôznejšie regály, ku ktorým môžete kúpiť látkovej boxy ako lacné riešenie úložných priestorov. Príjemná tu však nie je iba nízka cena, ale aj výber z širokej rady odtieňov a povestná kvalita práve nemeckej výroby a to nielen v nábytkárskom priemysle.

 

 

Ponuka všetkých týchto praktických vecičiek je veľmi originálná. Designy, ktoré vás naozaj prekvapí. Od už spomínaných látkových boxov až po servírovacie stolíky, či stolíky do kuchyne, taburety a malé kávové stolíky. Celkovo je dizajn doplnkov skôr moderný a to práve preto, že výrobca sa zameral na praktické využitie. Tí z vás, ktorí našu ponuku, či lepšie povedané naše stránky sledujete pravidelne, ste určite už zistili, že doplnky možno tiež veľmi harmonicky spájať s našou ponukou klasického nábytku, najrôznejších návrhov interiérov. Veríme, že úplne nová kategória vás osloví rovnako príjemne ako nás.

 

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.