Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Za málo peňazí veľa muziky

V kategórii bytových doplnkov, sa vďaka ponuke nemeckého výrobcu, s ktorým sme začali spolupracovať, mnohé zmenilo. V jeho unikátnych kolekciách nenájdete doplnky do všetkých interiérov na ozdobu, ale veľmi praktické, ktoré ponúkajú až neuveriteľné využitie. Napríklad látkové boxy, ktorými môžete vyplniť regály a naviac v najrôznejších farbách. A predovšetkým potom, táto kategória ponúka všetko za veľmi nízke obstarávacie náklady.

 

Praktické doplnky pre malých aj veľkých

V ponuke nájdete niekoľko typov regálov, ktoré ponúkajú biely odtieň. Do nich podľa toho, akú farbu boxov vyberiete určíte, či bude ozdobou a doplnením interiéru detskej izby, alebo obývačiek. Základ je rovnaký, menia sa iba farby úložného priestoru. Môžete tiež ale každú farbu vybrať inú, alebo boxy môžu byť v trendy prevedení bielo čiernom. Navyše látka pre boxy je veľmi jednoduchá na údržbu. Stačí ľahko oprať. A pokiaľ sa vám niektorá z farieb boxov už nepáči, stačí box jednoducho zložiť a niekam z dosahu očí schovať, či využiť v inej miestnosti.

 

 

 

Ako sami môžete vidieť na uvedených fotografiách, doplnky naozaj nie sú len ozdobou, ale efektným, veľmi praktickým produktom. Od začiatku zaradenia do našej ponuky sa stali veľmi obľúbené, predovšetkým pre vybavenie interiéru detí. Dôvod je prozaický. Široká paleta odtieňov.

Medzi ďalšími najrôznejšími doplnkami môžete tiež nájsť veľmi praktické stolčeky, ktoré slúžia ako taburety, servírovacie stolíky do kuchyne aj obývačiek. Takže výhodou tejto ponuky je aj široké spektrum využitia. Jednoducho môžete prenášať a využívať práve tam, kde potrebujete. Pri niektorých produktoch v ponuke tak bol pre nás problém, kam vôbec danú vec a jej použitie uviesť. Keďže doplnky nemeckého výrobcu sú skrátka pre nás všetkých, malé aj veľké.

 

 

 

Veríme, že netradičné designy spolu s povestnou kvalitou nemeckého výrobcu za viac ako dostupnú cenu, aj vás oslovia. Naozaj je ponuka pestrá a je z čoho vyberať. Fotografie tiež bezpochyby stoja za inšpiráciu pri zariaďovaní vášho interiéru, pretože nemeckí dizajnéri mávajú veľmi praktické nápady a riešenie bývania.