Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Začína školský rok

A ak patríte medzi tých rodičov, kedy vaše dieťa pôjde do školy prvýkrát, určite ste viac nervózny. So začínajúcou školskou dochádzkou prichádza tiež otázka, ako zariadiť detskú izbu malému školáčikovi, aby podmienky pre jeho štúdium boli čo najlepšie. A tak ak ešte detsku izbu zariadenú nemáte, alebo plánujete rekonštrukciu, možno vám príde vhod pár užitočných rád. Čomu venovať pri výbere detskej izby pre školáka zvýšenú pozornosť, čoho sa vyvarovať.

 

Vyberajte detskú izbu "nielen" očami

Presne tak. Samozrejme, že sa vám musí detská izba páčiť, rovnako ako vašej ratolesti. Ale...predovšetkým musí byť praktický a dostatočne "veľký". Veľkosťou nemyslíme rozmer miestnosti, ale rozmer napríklad na písací stôl, či detskú posteľ. Písací stôl musí mať takú plochu na písanie a učenie, aby sa dieťa cítilo pohodlne a stôl nebol pod knihami a zošitmi úplne zavalený. A v dnešnej dobe samozrejme už pri výbere stola pamätá na miesta pre monitor a počítačovú jednotku. Posteľ, tá by už mala mať klasický rozmer na spanie, teda mala by byť určená pre matrac o veľkosti 90x200 cm. A práve preto, že aj keď je dieťa potrebné len prváčikom, nechajte kupovať za pár rokov väčšiu posteľ. To sa naozaj neoplatí.

 

Dětský pokoj Fabric    Dětský pokoj Finland pro holku

 

V prípade, že máte na vybavenie detskej izby málo miesta, určite je dobré venovať pozornosť úložným priestorom. Ako napríklad pri kolekcii Fabric na fotografiu, ktorú vám prinášame prostredníctvom francúzskeho výrobcu. Ten využil posteľ na umiestnenie praktických šuplíkov a to zo všetkých ich troch strán. Alebo písací stôl z tejto kolekcie má praktický nadstavec, teda získate ďalšie miesto navyše na odkladanie najrôznejších napríklad školských pomôcok.

 

Patrová postel Higher opravdu prostor ušetří    Dětská postel Kurt pro kluka

 

Na našom portále získate ako inšpiráciu, tak dané zostavy od popredných európskych výrobcov. Medzi najviac úspešné sa zaradili práve kolekcie francúzskych a jedného nemeckého výrobcu. A naozaj je z čoho vyberať, navyše podľa nášho názoru, za veľmi príjemné ceny. A ak by ste si s niečím nevedeli rady, naši pracovníci vám radi pomôžu kedykoľvek na našom obľúbenom on-line chate.