Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Začínate bývať? Alebo zatiaľ ste v podnájme?

Ak ste mladý pár, alebo ste práve odišli z rodinného hniezda, aby ste sa vydali vlastnou cestou, alebo stále bývate v podnájme a nechcete sa ešte úplne usadiť a kupovať vlastnú nehnuteľnosť, skrátka pre vás všetkých, ktorí začínate bývať, bude dnešné rozprávanie.

Zariaďovať bývanie na prechodnú dobu a napriek tomu viete, že na niečom musíte spať, sedieť, mať kde si uložiť veci, ale vôbec sa vám nechce za nábytok utrácať, ktorý sa napríklad aj do ďalšieho bývania nemusí vôbec hodiť, to je vždy také zariaďovanie z nutnosti. Ale ako túto prechodnú fázu prejsť, aby nespôsobila také traumy? Máme pre vás pár tipov, ktoré vás rozhodne oslovia a vašu peňaženku ušetria. Dnešná ponuka nábytku a to doslova za pár „euroviek“ je praktická, multifunkčná a my si trúfame tvrdiť, že treba do nového bývania, tento nábytok naskrz praktický, poputuje s vami. Ako teda zariadiť bývanie tak, aby bolo funkčné a nestálo veľa peňazí? Samozrejme, by pre vás malo byť bývanie aspoň trochu príjemné, také v ktorom sa naozaj budete cítiť ako doma.

Industriálny dizajn, v minimalistickom štýle, nekonečné množstvo možností

V súčasnej dobe, sa objavujú na našom trhu designy, ktoré presne cielia na váš problém. Rýchlo, lacno a účelovo. A my vám sľubujeme, že ešte budete okrem obstarávacej ceny, ohromení aj dizajnom, ktorý je naozaj pekný. No skrátka na to, že prvýkrát bývate na vlastnú päsť jednoducho paráda.

  

V kategórii industriálneho designu za "hubičku", nájdete nábytok do každého typu miestnosti. Obývacia izba, spálňa, ale aj kuchyňa, alebo kúpeľňa. Veľa komôd a regálov na výber, stolíkov a stolčekov, poličiek a vešiakov a ešte oveľa a oveľa viac. My vám však chceme dnes ukázať predovšetkým malých pomocníkov, o ktorých možno ani neviete, že v ponuke bytových doplnkov a interiérov vôbec existujú. 

Najlacnejšia šatníková skriňa? Najlacnejšie vybavenie kúpeľne? Máme..

Predstavíme vám pár návrhov, ako sa vyhnúť zbytočne drahému zaobstarávaniu nábytku. A hneď prvým riešením, sú kovové, industriálne závesné tyče, ktoré vám v ktoromkoľvek rohu miestnosti nahradia šatníkovú skriňu. A keď si dáte len trochu práce, ešte toto riešenie bude vyzerať viac „cool“, než klasická šatníková skriňa, ktorú má predsa každý. Nuda. Buďte kreatívni a uvidíte, čo len za pár „euro“ vytvoríte.

  

Tak čo, dáte nám za pravdu? Páčia sa vám návrhy za pár „euro“? Na prvom návrhu sú kovové tyče, ktorých si môžete zaobstarať koľko chcete. A na druhom návrhu je zase stojan na oblečení, ktorý si môžete premiestniť kam chcete. Ale to sú len dva možné návrhy, v našej ponuke týchto nápadov, ako zariadiť bývanie na prechodnú dobu lacno, nájdete oveľa viac. 

A sľúbili sme vám tiež, vybavenie do kúpeľne. Tá je určite v podnájme, alebo vašom prvom byte malá. A ako maximálne využiť malý priestor v kúpeľni, aby ste okrem umývadla a vanne získali aj nejaké tie úložné priestory navyše? Nadstavce sú skvelým riešením, ktoré nezaberajú žiadne miesto na podlahe, naopak, využijú zbytočne prázdny priestor, ktorý by bol inak k ničomu.

  

Industriálny dizajn, je nielen praktický, ale v kúpeľni mu to aj pristane. Nadstavce sú vždy veľmi praktickým riešením, interiér tiež príjemne oživia. Industriálny design, v najrôznejších podobách, skrátka môžete uplatniť skutočne v každej miestnosti.

Niečo navyše, pre každého nájdete vždy u nás

Bývanie to však nie je iba nábytok, ako taký. Bývanie, to je množstvo ďalších najrôznejších potrieb, ktoré u nás vyberáme predovšetkým preto, aby bol pre vás život, vo vašej domácnosti, ešte o niečo viac komfortnejší. Najrôznejšie bytové doplnky častokrát prekvapia a vy si možno poviete, ako som mohla túto "vecičku" nepotrebovať? Ako som sa bez nej mohla zaobísť?

  

S nábytkom Aldo, skrátka môžete ísť do vanne aj do postele. S nábytkom Aldo, tiež získate 90% produktov do 7 dní a môžete začať bývať, pretože zostavenie týchto zaujímavých, industriálnych kúskov, je hračka. S nábytkom Aldo, máte možnosť prezerať si nové a nové designy, každý deň. S nami sa skrátka „bývať“ nebudete.