Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Začínate bývať? Hľadáte lacné riešenie pre vašu spálňu?

Na našich stránkach nájdete široký výber najrôznejších návrhov spální. Od tých najlacnejších, až po tie najdrahšie, ktoré sme zaradili do kategórie luxusnej spálne. V dnešnom rozprávaní vám ale predstavíme prvú kategóriu, teda spálne, ktoré naozaj zaobstaráte za bezkonkurenčnú cenu a ktoré aj napriek tomu splnia svoj daný účel. Ponuka lacných spální na nábytku Aldo má niekoľko spoločných menovateľov.


Návrh ložnice z kolekce Most

 

 

Spálne od francúzského výrobcu

Kolekcia Infinity ponúka nábytok do všetkých typov interiérov, samozrejme tiež spální. A aj tu, pre kategóriu spální si môžete vybrať hneď z ich niekoľkých návrhov, alebo si môžete vytvoriť svoj vlastný návrh spálne výberom z dielov. V minulom článku sme sa venovali moderným, trochu drahším spálňam z tejto kolekcie, dnes ako už viete, sú na rade lacné návrhy. Len pre kolekciu Infinity v podobe lacných zostáv tiež prinášame možnosť výberu zo dvoch odtieňov.

 

    

 

Ak začínate bývať, zariaďovať vaše prvé hniezdočko, nákladov na vybavenie bytu nie je vôbec málo. Spálňa v týchto jednoduchých zostavách potom určite príde vhod. Za spomínanú obstarávaciu cenu získate miesto na pohodlné spanie pre dve osoby, dostatok úložných priestorov a to všetko v príjemnom, modernom dizajne na výber z radu odtieňov. Ak ste milovníkmi skôr prírodného prevedenia spálne, aj tu vám máme za bezkonkurenčnú cenu čo ponúknuť.

 

Postel s šuplíky pro jednu osobu Alpha

 

Myslíme si, že vám máme čo ponúknuť v kategórii lacných spální a veríme, že naše návrhy sa vám budú páčiť. Snažili sme sa priniesť praktický, veľmi účelný design, ktorý v tomto interiéri pokryje úplne vaše potreby pre pohodlný, ničím nerušený spánok.