Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Záhradný komplet - výhodný nákup

V tomto týždni sme pre vás pripravili zaujímavú ponuku záhradného nábytku a to za ešte lepšie ceny. Je koniec augusta, sezóna končí a to je vždy znamenie pre výpredaje našich kolekcií. V auguste v podstate na všetky zostavy záhradného nábytku ponúkame zľavy až do výšky 20%. Ponuka záhradného nábytku je u nás veľmi široká. Vybrať si môžete z najrôznejších materiálov a medzi najobľúbenejšie tento rok sa zaradil záhradný nábytok z ekoratanu a záhradný nábytok z kovu. A keď už máme skoro (bohužiaľ) koniec sezóny, poďme spoločne zhodnotiť, čo vám tento rok najviac páčilo, čo sa dostalo do top 10 najpredávanejších produktov.

 

 

Medzi akčnú ponuku sme zaradili aj záhradný nábytok z dreva teak, ktorý je na našom portáli taktiež novinkou. Príjemná cena a vysoká kvalita dreva, ktoré je navyše ošetrené prírodným olejom proti škodcom a UV žiareniu. Ponuka záhradného nábytku z akácie je výhodná aj tým, že nábytok je ľahko skladovateľný. V zime môžete po celý čas ponechať svojmu osudu na záhrade, stačí iba prikryť nepremokavým materiálom, plachtou.

 

 

Záhradný nábytok z ekoratanu zase príjemne vybavenie veľkej terasy a záhrady, často sa tiež používa ako vybavenie hotelových bazénov a posedení pri nich. Záhradný nábytok z ekoratanu patrí k tým najviac komfortným, trošku finančne náročnejším, aj keď príde na to. Syntetický ratan ako materiál nepotrebuje žiadnu ďalšiu starostlivosť, je najviac odolný zo všetkých materiálov a keď je zašpinený, stačí len opláchnuť vodou. Polstre majú samozrejme snímateľný poťah, teda starostlivosť tiež veľmi jednoduchá. Záhradný nábytok z je veľmi žiadaný a už v minulom roku sa stal veľmi populárnym. Veríme, že aj tento rok Vám záhradný nábytok na našich stránkach prinesie to, čo práve hľadáte.