Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Záhradný nábytok, ktorý nezničíte

Dnešná ponuka záhradného nábytku je skutočne veľmi široká. Inak tomu nie je aj na našom portáli Nábytku Aldo. Záhradný nábytok delíme na našom e-shope podľa materiálu, ale aj využitie. Predstavujeme vám samostatne záhradný nábytok z ekoratanu, ale aj napríklad moderný záhradný nábytok. Nájdete u nás aj ponuku samostatných dielov, takže vašu záhradu si môžete vybaviť naozaj podľa vašich potrieb.

 

Záhradný komplet, zostava

Záhradné komplety pôsobia na našich záhradkách veľmi luxusným dojmom, dodávajú záhradám určitú eleganciu a vkusnosť. Záhradný nábytok je v dnešnej dobe vyhľadávaným sortimentom nábytku, pretože je veľmi dobre využitý na posedenie s rodinou, či priateľmi. Exkluzívny záhradný komplet na nasledujúcej fotografii, je vytvorený bez lakovania, je morený v odtieni hnedej a má masívny charakter. Hlavnou výhodou záhradného kompletu je to, že drevo je neustále žiadaným sortimentom nábytku, a nie je zabudnuteľné ani po niekoľkých rokoch.

 

 

Iný dizajn záhradného nábytku

Na ďalšej fotografii vám predstavíme záhradné zostavy napríklad na balkón, malú terasu, alebo na komerčné využitie na malej záhradke. Zostavy pre dvoch, keď chcú mať súkromie, taktiež z dreva akácie av tradičnom dizajne.

 

     

 

Záhradné lehátko

Po vykonanej práci si zaslúžite na vašej záhrade aj odpočinok! Záhradné lehátka sú vyrobené z mnohých materiálov. Najčastejšie sú využívané lehátka z plastu, ktoré Vám ale dlho nevydržia. Stálu manipuláciu sa lámu a taktiež údržba je dosť náročná. My máme pre vás v ponuke lehátka z ekoratanu s pohodlnou poduškou po celej ploche. Je možné nastaviť do dvoch polôh: na pozícii sedenia alebo ležania. Je príjemným doplnkom do každej domácnosti, či skôr záhrady. Využitie sa pre lehátko nájde aj na terasách a balkónoch. Výhodou lehátka z ekoratanu je, že ide neustále s dobou, že ani po niekoľkých rokoch nestráca na význame.

 

 

Záhradný nábytok na Nábytku Aldo ponúka nábytok vyrobený z exotického dreva teak. Masív na výrobu záhradného nábytku je v dnešnej modernej dobe veľmi kvalitne upravený, je teda odolný aj proti škodcom, plesniam a iným vplyvom pôsobiacim deštruktívne na kvalitu dreva.