Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Záhradný nábytok, ktorý Vás prežije

Záhradný nábytok z exotického dreva je známy predovšetkým svojou vysokou kvalitou. Exotické drevo používané pri výrobe záhradného nábytku, ktorý nájdete v našej ponuke je z dreva teak. My vám dnes predstavíme niektoré designy práve z tohto exotického dreva, klady a zápory, samozrejme aby sme boli spravodliví.

 

 

Prečo nábytok z dreva teak

Drevo teak rastie v rovníkovej a tropickej oblasti Papua-Nová Guinea, Filipíny a Indonézie. Farba dreva tmavo červeno-hnedá so zlatým zafarbením. Vysoká konzistencia oleja (maslo) a prírodné antiseptikum zloženia dreva, takže bez použitia chemických farbív a lakov môžeme chrániť. Je jedným z dlho rastúcich a trvalých druhov stromov na svete. Drevo s vysokým stupňom tvrdosti, bez chemického ošetrenia, pretože nie je nutné. Drevo samo o sebe nepotrebuje impregnovať. Ideálne sa preto hodí na použitie vo vonkajšom priestore. Jeho vysoká kvalita nevyžaduje impregnáciu, chemické ošetrenie, samo osobe je odolné voči poveternostným vplyvom a škodcom.

 

 

K stolu patrí kreslo

Ku kvalitnému stolu patrí kvalitné kreslo, alebo stoličky. Vysoká kvalita tohto dreva je všeobecne známa a verte, že obstaraním takého setu, máte postarané na dlhú dobu. Prečo si kupovať záhradný nábytok, ktorý sa musí každoročne natierať, alebo inak ošetrovať. Kreslo, ktoré vám predstavíme na nasledujúcej fotografii, patrí k nábytku vyrobenému z dreva a je odolného voči poveternostným zmenám.

Na relax

Na záhrade sa len nepracuje, ale aj odpočíva. Aj na váš odpočinok na našom portále myslíme. Lehátko je tiež vďaka materiálu odolné voči poveternostným vplyvom, pokiaľ je zo správneho materiálu. My vám predstavujeme lehátka z ekoratanu a kovu v spojení s novodobým materiálom textilane.