Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Záhradný nábytok na Aldu, je veľmi rôznorodý

Záhradný nábytok na našom portále delíme podľa materiálu, ale aj využitie. Predstavujeme vám samostatne záhradný nábytok z eko ratanu, drevený, plastový či hliníkový záhradný nábytok a nechýba ani nábytok z exotického dreva. V našej ponuke nájdete aj luxusný záhradný nábytok, ktorý dlhé roky odolá poveternostným vplyvom. Kategórie sú rozdelené na záhradné stoly, záhradné stoličky a kreslá, záhradné lavice, hojdacie siete, záhradné doplnky, záhradné kvetináče, vázy, záhradné slnečníky a pod. Stačí zavítať do príslušnej kategórie a vybrať si moderný záhradný nábytok, vďaka ktorému na svojej záhradke vytvoríte zázemie pre vonkajšie posedenie plnej pohody.

 

    

 

Moderný záhradný nábytok

V kategórii moderného záhradného nábytku nájdete veľmi nadčasové zostavy v tradičnej nemeckej kvalite. Použitými materiálmi sú tu tvrdený plast, taktiež sklo, kov, hliník alebo drevo teak, akácie. Ponuka je veľmi originálna, často až prekvapivá. Kolekcia záhradného nábytku Eco, ktorú vám predstavíme ako prvú, neponúka iba moderný dizajn, ale aj výrobu za použitia novodobých materiálov. Jedálenská plocha stola, opierky a sedáky stoličiek sú z tvrdeného plastu v imitácii dreva, nosnej konštrukcie z hliníka farby grafit. To všetko samozrejme úplne bezúdržbové, materiál je veľmi odolný voči poveternostným vplyvom a navyše aj ďalších niekoľko rokov bude nábytok stále vyzerať, ako keď ste ho zaobstarali. Veľkou výhodou je aj to, že v zimnom období nemusíte zostavu záhradného nábytku schovávať, zložito uskladňovať. Ak hľadáte niečo menšie, ponúkame záhradný nábytok v zostave Lisbon, ktorý ponúka v cene dve komfortné kreslá a kávový stolík. Záhradný nábytok v zostave Lisbon ponúkame nielen v šedom, ale aj ďalších, rovnako príjemných odtieňoch. Zostava v tradičnej kvalite nemeckého výrobcu, ktorý pre stolík zvolil konštrukciu z profilovaného hliníka a na kreslá materiál u nás ešte málo známy, textaline. S ohľadom na kvalitu a design si myslíme, že cena je veľmi príjemná.

 

Záhradný nábytok z ratanu

Prírodný ratan, ale aj techno ratan, ktorý verne imituje ratanový prírodný materiál, to sú materiály použité na výrobu záhradného nábytku z ratanu. Nábytok z ratanu, ktorý ponúka vysoký komfort vďaka poduškám, vankúšikom a designu, je veľmi populárny. Záhradný ratanový nábytok patrí k cenovo náročnejším, ale ponúka vysokú kvalitu. Ako sme už uviedli, vďaka použitiu podušiek patrí záhradný nábytok z ratanu a techno ratanu k tým najpohodlnejším. Záhradný nábytok z ratanu ponúka na Aldo množstvo možností. Skombinovať je možné kreslá z ratanu, stoly z ratanu, sedačky, lehátka z ratanu a pod. Prednosťou tohto nábytku je dlhá životnosť, atraktívny moderný vzhľad, pohodlnosť a prírodné materiály. Pokiaľ hľadáte komfortné a veľmi elegantné riešenie posedenia na vašu záhradu, môžeme vám, ako jednu z mnohých možností v ponuke záhradného nábytku predstaviť zostavu z kolekcie Ponte. Komfort a štýl idú ruka v ruke s tradičnou nemeckou kvalitou. Materiál eko ratanu zase odolá aj extrémnym poveternostným vplyvom. Na ďalšej fotografii, ponúkame zostavu z kolekcie Porto, ktorú môžeme označiť za štýlovú, na rozdiel od niektorých zostáv v rýdzo moderných líniách. Dizajn tejto zostavy, sa sústredí okrem vlastného štýlu predovšetkým na maximálny komfort. Preto sú k dispozícii aj vankúše na umiestnenie na sedák kresiel. Rovnako každý diel v zostave ponúka veľkú hĺbku, dostatok miesta na sedenie, opierky lakťov, v neposlednom rade praktický jedálenský stôl so sklenenou doskou. Komfortná je teda bezpochyby aj údržba nábytku. Čo všetko, môžete v tejto nadčasovej zostave zaobstarať pre vašu záhradu? Vlastne to, čo vidíte na fotografii. Kreslá a jedálenský stôl so sklenenou doskou. Môžete vďaka ponuke dielov zostaviť záhradný nábytok pre dvoch, obstaraním iba dvoch kresiel.

 

Záhradné hojdacie kreslo

Ako posledný vám predstavíme anatomicky tvarované hojdacie kreslo so slnečníkom. Kreslo je predĺžené, môžete si teda aj pohodlne ľahnúť. Záhradné hojdacie kreslo si môžete vybrať z niekoľkých odtieňov podušiek. Látka vankúša, slnečníka a celej podušky je tiež veľmi nadčasová, jedná sa o nový materiál textilene s dodaním polyesteru. Podušky sú ľahké na údržbu, úplne umývateľné a spolu s oceľovou konštrukciou môžete mať hojdacie kreslo po celú dobu na záhrade, teda aj v daždi. Nemecký výrobca kladie veľký dôraz na kvalitu a tej hojdacie kreslo zodpovedá.