Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Záhradný nábytok na balkóny a lodžie

Popri masívnom nábytku, ktorý sa svojou robustnosťou hodí do priestranných záhrad, besiedok alebo pergol, vám v kategórii záhradný nábytok ponúkame aj jednoduchšie skladacie typy nábytku. Skladací nábytok je možné ľahko rozložiť a premiestniť. Možnosť zloženia ocenia aj majitelia balkónov alebo malých záhradiek, ktorí by masívne kreslá a lavice nemali kam umiestniť. Tento záhradný nábytok je vyrobený väčšinou z kovu, ale aj ekoratanu. Vysoko kvalitné spracovanie odolné aj voči poveternostným vplyvom.

Záhradné sety

Nemusíte byť práve majiteľom krásnej záhrady a väčšinu týždňa trávite v mestskom byte? Aj Vy môžete relaxovať práve tak pohodlne ako uprostred zelene. Vaše balkóny a terasy najrôznejších veľkostí môžu byť zariadené pohodlne, krásne a štýlovo. Stačí na to pár múdro vybraných kúskov záhradného nábytku. Hlavnými výhodami takéhoto nábytku sú jeho menšie, prispôsobené rozmery pre balkóny a terasy, skladnosť a jednoduchá údržba, čo z neho robí dokonalú voľbu. Výber je tak široký, že môžete smelo popustiť uzdu fantázii a vybaviť si balkón úplne podľa svojho vkusu.

 

      

 

Záhradný stôl

Aj tu vám ponúkame širokú škálu skladacích stolov. Nie všetci, máme priestor, či už na balkóne alebo záhrade na masívne veľké stoly. A práve pre tých z nás, ktorí si chceme spríjemniť pobyt na slniečku, napríklad pri dobrej kávičke, alebo chladenom nápoji, sú skladacie stoly to pravé. Záhradný stôl predstavujeme ako možnosť samostatného obstarania záhradného nábytku. K stolu však možno doobjednať aj záhradné stoličky a záhradné kreslá. Vytvoríte si tak vlastný záhradný set. Záhradný nábytok na zostavenie, rovnako ako menovaný stôl patrí k veľmi kvalitným a navyše za dostupnú cenu.

 

 

Záhradné kreslo

Pri záhradnom stole sa samozrejme nezaobídeme bez záhradného kresla, či stoličky. Výhodou skladacích kresiel je to, že sú naozaj veľmi dobre skladné a preto pri väčšej návšteve na záhrade, nie je problém tieto uskladnené kreslá vytiahnuť a rozložiť. Pevný daný záhradný set Vám túto možnosť neponúka. Tam je určený počet miest. Skladacie stoličky sú cenovo veľmi dostupné a ľahko zložiteľné, preto si ich môžeme zaobstarať vo väčšom množstve pre prípadné väčšie návštevy.