Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Záhradný nábytok opäť v hlavnej úlohe

Ako každý rok v tomto období aj tento rok prinášame na náš portál predovšetkým novinky z kolekcií záhradného nábytku. Či už sa jedná o celé zostavy záhradného nábytku, alebo doplnky v podobe hojdacích sietí, záhradných hojdačiek pre viac osôb, záhradných kvetináčov a mnohých ďalších dekorácií. V tomto roku okrem klasických produktov nás oslovila ponuka moderných, môžeme povedať veľmi netradičných designov. A aj tento rok je ponuka záhradného nábytku od nemeckého výrobcu.

Pokiaľ nie ste veľkí milovníci tradičného záhradného nábytku z masívu v štýlovom dizajne, ponuka moderných designov pre vašu záhradu vás určite osloví. Pre túto kategóriu pripravil nemecký výrobca nielen moderný vlastný dizajn, ale aj materiály, ktoré vďaka novým technológiám výroby odolajú aj extrémnym poveternostným vplyvom. medzi takéto materiály patrí textilane, eko ratan, alebo techno ratan. Ale uveďme si niekoľko príkladov.

 

   

Kreslá sú veľmi komfortné, anatomicky tvarované, vyrobené z už spomínaného novodobého materiálu textilane. Čo je to za materiál? Materiál textilane je to polyesterový výplet. Pevný materiál, ktorý sa nenaťahuje, drží svoj tvar a je odolný voči extrémnym poveternostným vplyvom. Príjemná predovšetkým v horúcich letných mesiacoch je aj jeho priedušnosť.

Nečistoty stačí umyť vlažnou vodou s dodaním jemného prostriedku na riad. Nikdy nečistite kreslá pomocou silného tlaku vody. V zimných mesiacoch záhradný nábytok prikryte, nie je však nutné ho uskladňovať, môžete ponechať na vašej záhrade. Kávový stolík je vyrobený z klasického materiálu, hliníka ošetreného antikoróznym náterom.

 

Záhradné hojdacie kreslá pre maximálny komfort

Ďalšou novinkou pre kategóriu outdoorového nábytku sú anatomicky tvarované záhradné hojdacie kreslá. Pohodlie a komfort, ktoré zabezpečil naozaj výrobca výhradne tvarom kresla. Aj tu je na výrobu použitý materiál textilane v spojení s kovovou konštrukciou, na ktorej je kreslo zavesené. Nechýba ani ochrana proti slniečku v podobe slnečníka. Vybrať si môžete z niekoľkých odtieňov.

  

 

Kreslo je predĺžené, môžete si teda aj pohodlne ľahnúť. Záhradné hojdacie kreslo si môžete vybrať z niekoľkých odtieňov podušiek. Látka vankúša, slnečníka a celej podušky je tiež veľmi nadčasová, jedná sa o nový materiál textilene s dodaním polyesteru. Podušky sú ľahké na údržbu, úplne umývateľné a spolu s oceľovou konštrukciou môžete mať hojdacie kreslo po celú dobu na záhrade, teda aj v daždi. Páči sa nám tu ale predovšetkým samotný dizajn, ktorý skutočne reprezentuje trend tohtoročnej sezóny. Nábytok Aldo sa záhradnému nábytku už nevenuje, ale vždy u nás nájdete nejakú možno zaujímavú inšpiráciu.