Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Základ zdravého spánku je posteľ

V dnešnej dobe je nepreberné množstvo designov postelí od tých klasických, až po postele s úložným priestorom, policami, či závesnými nočnými stolíky. V modernej spálni dnes často stačí naozaj kvalitná a pohodlná posteľ. Mnoho z vás disponuje šatňami, teda nemusíme interiér spálne vybavovať šatníkovými skriňami, ktoré nám zaberajú veľké miesto v priestore spálne.

 

Manželská postel Lanka graphit

 

Tri v jednom, manželská posteľ, ktorá prekvapí

Francúzsky výrobca pri posteli Most myslel naozaj na všetko. Samotná posteľ je vo veľmi kvalitnom prevedení, veľkosť postele so šírkou 186,6 cm a dĺžkou 226,9 cm poskytuje naozaj pohodlný spánok. Samo-sebou, že aj tu záleží na kvalitný matrac, ktorý nám zdravý spánok zaistí. Čo ale robí posteľ originálnou, je určite panel v jej záhlaví, na ktorom sú zavesené nočné stolíky a aby toho nebolo málo, v cene je tiež šuplík pod posteľou, ako jedna z variant úložného priestoru. Posteľ zaobstaráte v príjemnom, škoricovom prevedení, ale máte možnosť výberu ďalšieho odtieňa a to akácie. A všetky tieto výhody ponúka aj druhá posteľ, pri ktorej ako povrchovú úpravu zvolil francúzsky výrobca vysoký čierny lesk. Manželská posteľ, taktiež ponúka nielen samotné lôžko, šuplík pod posteľ ako úložný priestor a dva nočné stolíky, ale aj panel v jej záhlaví s ľad osvetlením.

 

Manželská postel Most ořech Manželská postel Most akácie

 

Posteľ je tiež o kvalitný matrac

Obľúbený 5-zónový matrac z kvalitných pien zaisťuje anatomicky správny a veľmi dobrý spánkový komfort. Obojstranné jadro matraca je zložené z dosky kvalitného pojeného ľahčeného polyuretánu a po oboch stranách masážnej dosky z vysoko kvalitnej peny. Matrac Aldo I je vybavený obojstranným prateľným pleteným poťahom. Výška tohto matraca v poťahu je 15 cm a je určená pre váhovú kategóriu do cca 110 kg. Matrac je vhodný na lamelový rošt pevný aj polohovací.

 

 

 

 

Veríme, že dnešná ponuka manželských postelí s takýmito možnosťami Vás určite osloví, alebo aspoň zoznámi s tým, čo je vo svete moderného bývania už možné. Nad ďalších štyridsať postelí nájdete na našom portáli v kategórii spálne, v sekcii postele a verte, že stojí za to, pozrieť sa na ojedinelé designy aj ostatných postelí.