Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Zariadenie bytu v rustikálnom štýle

V dnešnej dobe sa mnoho z Vás vracia ku kvalitnému rustikálnemu nábytku, ktorý sa odovzdáva z generácie na generáciu. Je pravdou, že nie všetkým umožňuje veľkosť interiéru, si vybaviť byt týmto kvalitným rustikálnym nábytkom, ale je mnoho z Vás, ktorým toto zariadenie veľkosť interiéru umožňuje. Pre tých z Vás, máme tip, na originálny rustikálny nábytok dánskeho výrobcu, ktorým zariadite naozaj celý interiér Vášho bytu!

 

Predsieň

Predsieň je prvá miestnosť, ktorá padne do oka všetkým, ktorí vstúpia do vášho bytu. Predsieň musí byť hlavne účelovo riešená na odkladanie zvrškov a topánku, a keď máme možnosť, spojiť tieto hlavné zásady ešte s vysokou eleganciou a kvalitou, máme vyhraté. Dánsky výrobca ponúka rustikálny nábytok, vo veľmi vysokej kvalite, vďaka použitému materiálu, ktorým je drevo mahagón. Drevo mahagón, v modernom bielom prevedení, je veľmi kvalitné, pretože má vysoký stupeň tvrdosti a teda vyššiu odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Ponuka nábytku do predsiene z dreva mahagón patrí k najvyhľadávanejším.

 

   

 

Obývacia izba


Ďalšou miestnosti v byte, kde vodíme návštevy je bezpochyby obývacia izba. Obývacia stena Halifax, ktorú vám predstavíme na ďalšej fotografii, je iba návrh. Dánsky výrobca totiž ponúka samostatné diely rustikálneho nábytku a záleží len na vás, ktoré diely vám vyhovujú pre zariadenie vášho interiéru obývacej izby. Jednotlivé diely u tejto obývacie steny, dizajnéri vybrali tak, aby v interiéri obývacej izby pôsobili veľmi príjemne, ale aj prakticky. Tento rustikálny nábytok vyzerá veľmi štýlovo, a čo stojí za zmienku, to sú určite diely v podobe mosadzných úchytiek, ktoré dotvárajú vlastný dizajn nábytku.

 

 

 

Jedáleň

Mnohí z vás majú to šťastie, že im veľkosť interiéru dovoľuje prepojiť obývaciu izbu s jedálňou. Aj s touto možnosťou dánsky výrobca počítal a vo svojej ponuke rustikálneho nábytku vám ponúka aj jedálne. Jedáleň Halifax TCA na ďalšej fotografii, ponúka veľmi netradičné riešenie jedálneho sete s dvoma taburety, doplnené presklenou vitrínou. Táto zostava má tú výhodu, že ju môžete umiestniť ako do malých, tak veľkých interiérov kuchýň a jedální. Aj tu samozrejme platí, že ak potrebujete viac úložných priestorov, nájdete v našej ponuke najrôznejšie komody, vitríny, kredence, ale aj klasické jedálenské stoly.

 

 

Spálňa

Áno! Aj vaša spálňa môže byť zariadená v originálnom rustikálnom štýle. Na poslednej fotografii, vám prestavíme spálňu Nova - zostava 160, ktorú radíme medzi luxusný nábytok s veľkou eleganciou. Dánsky výrobca nás stále prekvapuje tiež netradičným dizajnom. V jeho ponuke nájdeme diely ďalšie samostatné diely nábytku na zariadenie spálne, teda je len na vás, ako vaša spálňa bude vyzerať! Je tu aj možnosť výberu postele ako pre matrac 90x200 cm, tak 180x200 cm. Ako vidíte, jedná sa o spálňu, ktorá sa naozaj môže odovzdávať z generácie na generáciu, ako v dobách dávno minulých.

 

 

Dánsky výrobca je vo svete dizajnu špička, s dlhoročnou tradíciou a výrobca zvolil veľmi módny, v tomto roku naozaj trendy, odtieň snehovo bielej farby. Dúfame, že sme vám ponukou tohto originálneho nábytku urobili radosť.