Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Zariadenie kuchyne v modernom štýle

S čím všetkým, príde ešte francúzsky výrobca na trh, je naozaj nepredvídateľné. Novo sme pre vás zaradili, či už kuchynské linky, originálnych designov, alebo jedálne, ktoré sú na našom portále, stále viac žiadané. Ako môže vyzerať kvalitný a moderný nábytok do kuchyne a jedálne, vám dnes představíme.

 

Kuchynské linky

Kuchynská linka s pracovnou doskou Spoony - grey, sa hodí do menších interiérov kuchýň. Veľmi netradičný, ale posledné mesiace veľmi obľúbený svetlo šedý odtieň uplatnil výrobca pri zostave kuchynskej linky Spoony. Čelné časti linky v šedom odtieni sú doplnené bielym korpusom, ktorý je použitý aj vo vnútorných skrinkách. Kolekcia Spoony od francúzskeho výrobcu ponúka kuchynskú linku dĺžky 260 cm v cene s pracovnou doskou, ale môžete si vytvoriť aj vlastný návrh a to výberom z ponuky samostatných kuchynských skriniek. Ak vám teda rozmer kuchynskej linky nevyhovuje, jej podobu zmeníte výberom z ponuky kuchynských skriniek veľmi ľahko, alebo tiež môžete použiť kuchynskú linku ako zostavu a niektoré zo skriniek iba prikúpiť.

 

Jedáleň

Ďalej, vám chceme predstaviť, jedáleň Jive-Clea v ponuke dielov 0804-5750. Francúzsky výrobca prináša návrh pre vybavenie jedálne ako samostatné miestnosti, alebo možno zariadiť aj jedálenský kút. V každom prípade návrh je veľmi jednoduchý, ale praktický a vďaka materiálu laminátové dosky môžete túto zostavu zaobstarať naozaj za veľmi príjemnú cenu, do ktorej patrí v podstate všetko čo v návrhu vidíte. Jedálenský stôl, štyri jedálenské stoličky a pre doplnenie jedálne tiež priestranná komoda. Kolekcia Jive ponúka široký výber nábytku a tak ak by vám k tejto zostave predsa len niečo chýbalo, treba ďalšia iná komoda, v kolekcii si môžete vybrať. Kolekcia Jive ponúka aj nábytok do obývacej izby, a tak v prípade, že zariaďujete jedálenský kút, môže byť všetko v príjemnom harmonickom dizajne.

 

Kuchyňa je centrálnou miestnosťou celého domu, ale často nie je príliš reprezentatívna. Chcete aby vaša kuchyňa hrala symfóniu, ale kazia jej to opotrebované skrinky? Ponorte sa do našej širokej ponuky farieb a dizajnov a doprajte vášmu jedlu aj rodine tú najlepšiu základňu pre spoločne strávené chvíle.

 

 

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.