Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Zariadenie kuchyne v modernom štýle

S čím všetkým, príde ešte francúzsky výrobca na trh, je naozaj nepredvídateľné. Novo sme pre vás zaradili, či už kuchynské linky, originálnych designov, alebo jedálne, ktoré sú na našom portále, stále viac žiadané. Ako môže vyzerať kvalitný a moderný nábytok do kuchyne a jedálne, vám dnes představíme.

 

Kuchyňská linka Manchester

 

Kuchynské linky, zaostrené na malý byt

Ak bývate v podnájme a nechcete investovať do kuchynskej linky na mieru, potom je ideálne zaobstarať kuchyňu ako celok, ktorú možno prípadne presťahovať aj do ďalšieho bývania. V kolekcii Manchester od francúzskeho výrobcu nábytku s certifikáciou, máte možnosť vyberať z ponuky samostatných skriniek a kuchynskú linku si tak zostaviť individuálne podľa vlastných potrieb, alebo môžete využiť niektoré z ponúkaných zostáv v podobe kompletného návrhu kuchynskej linky ako je tento.

 

 

Kolekcia Manchester však neponúka iba kuchynské linky. Ponúka celý rad možností, ktoré môžu doplniť kuchynskú linku. Široký výber jedálenských stolov, barových stolov v dizajne kuchynskej linky, ale môžete zaobstarať aj navyše vitrínu, alebo komodu, keby vám úložné priestory v kuchynskej linke nestačili. Všetko môže byť vo vašom priestore kuchyne a jedálenského kúta príjemne zladené. Francúzsky výrobca ponúka veľmi kvalitný nábytok, kedy kvalitu dokladá niekoľkými certifikátmi. V kolekcii Manchester máte tiež možnosť zaobstarať niekoľko zostáv kuchynských liniek podľa toho, ako vám vyhovuje, môžete tiež zaobstarať kuchynské skrinky samostatne a zostaviť si kuchynskú linku podľa vašich individuálnych potrieb.

 

 

Jedáleň, alebo len jedálenský kútik?

Máme tú česť vám predstaviť jeden z najviac trendy barových stolov. Exkluzívne len na našich stránkach trendy design od francúzskeho výrobcu nábytku s certifikáciou. Výrobca vhodne zvolil pre design barového stola veľmi žiadaný industriálny design, ktorý predovšetkým tomuto štýlu stola veľmi pristane. Dobrou správou je, že v identickom dizajne aký ponúka barový stôl, máte možnosť na našich stránkach zaobstarať celý rad ďalších dielov nábytku. Je možné tak zostaviť kompletné vybavenie kuchyne či jedálne a to veľmi netradičné, originálne vybavenie kuchyne či jedálne.

 

 

Barový stôl môžete, ako sme spomínali už v úvode, v prípade potreby rozložiť na väčší rozmer, predovšetkým potom samozrejme máme na mysli väčšiu jedálenskú plochu. Barový stôl ponúka komfortné posedenie pre troch, možno aj štyroch člennú rodinu a môžete si taktiež dizajn prispôsobiť vášmu interiéru. Je možné zostaviť zrkadlovo. Úložný priestor barového stola, ktorý vôbec nie je zanedbateľný, ale veľkosťou vás rozhodne prekvapí, môže byť umiestnený po ľavej aj pravej strane. Tradičné spojenie industriálnych odtieňov, čierna a prírodná imitácia svetlého duba je trend, ktorému to naozaj pristane všade.