Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Zariaďujeme detskú izbu II

Úložných priestorov nie je nikdy dostatok a o detskej izbe to platí dvojnásobne. Nábytok Aldo preto zaradil do kategórie detského nábytku ponúka aj postele s úložným priestorom. V dnešnom článku vám ich predstavíme a nielen tie, ale aj postele, ktoré na našom portáli patria medzi najvyhľadávanejšie.

 

Sestava nábytku Kwai    Patrová postel Matt

 

Praktický šuplík

Novo či náhodne vzniknuté úložné priestory sú v každej detskej izbe vítané s otvorenou náručou, pretože vecí je veľa a miesta málo. Na druhej strane však treba podotknúť, že k aktuálnym trendom patrí jednoduchosť, ktorá zakazuje presýtenosť priestoru nábytkom. Ideálnym riešením novo vzniknutých úložných priestorov je multifunkčný nábytok, ku ktorému patria napr. postele s úložným priestorom a písacím stolom. V súčasnej dobe sa postele s úložným priestorom stávajú veľkým hitom, ich obľúbenosť rastie závratným tempom. Moderné postele sú vybavené prídavnými zásuvkami, priehradkami alebo šuplíkmi, nachádzajúcimi sa tesne nad zemou (z dôvodu hygieny a možnosti pohodlného upratovania).

 

Patrová postel B graphit    Dětská postel Kurt

 

Funkčnosť priestoru

Moderné detské izby vyžadujú praktický, najlepšie multifunkčný nábytok, ktorý uspokojí ako designové, tak aj praktické hľadisko. V prípade postelí s úložným priestorom máme vyriešené hľadisko praktické, zostáva doriešiť stránku estetickú. Štýlov, farieb, materiálového prevedenia i doplňujúceho vybavenia postelí s úložným priestorom je na našom portále, viac než dosť. Stačí teda správne vyberať tú, ktorá bude vkusne reprezentovať vašu detskú izbu.

 

Dětský pokoj Bo7 blue   Studentská postel Travel

 

Najvyhľadávanejšie postele

Na portáli nábytok Aldo sú najvyhľadávanejšie postele pre deti poschodovej postele. Dôvod je veľmi jednoduchý. Väčšina rodičov má dve, alebo tri deti a umiestniť do jednej detskej izby tri samostatné lôžka je takmer nemysliteľné. Alebo áno, ale za cenu veľkých strát, napríklad v nemožnosti umiestnenia písacích stolov, skríň, alebo komôd. A tak detské poschodové postele sa stále zdajú byť ideálnym riešením v detskej izbe pre súrodencov.

 

Patrová postel pro tři, Bibliobed    Patrová postel pro tři Bibop

 

Obe poschodové postele ponúkajú množstvo miesta na spanie a pritom nezaberie priestor z vášho interiéru. Táto detská poschodová posteľ je vhodná do bytov, malých izbičiek či chát. Jeden diel nábytku, ktorý poskytuje tri postele. Vyriešite tak spanie 3 detí a navyše design poskytuje priestor na ukladanie hračiek.