Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Zariaďujeme interiér pre dievča, tematické detské izby

V minulom on- line magazínu, sme sa venovali vybavovaní detskej izby pre chlapca tak, aby to naozaj bolo na dizajne nábytku poznať. A dnes si pod náš pomyselný drobnohľad vezmeme interiér dievčaťa, či dvoch dievčat, ako sestričiek. Ako zariadiť detskú izbu pre dievča tak, aby bola naozaj v 100% dievčenská? Nápadov, designov aj štýlov je celý rad. Veľmi populárne sú tiež tematické detské izby, o ktorých predovšetkým dnes budeme hovoriť. Čo znamená vlastne tematická detská izba? Je to dizajn, ktorý evokuje nejakú činnosť, koníčky, proste niečo, čo charakterizuje osobnosť vášho dievčaťa. Nie každá dievčatko chce byť princeznou vo svojom kráľovstve, niektoré dievčatka sú svojimi záujmami napríklad veľmi blízko chalanom, predovšetkým tie športovo nadané. Poďme sa spolu prejsť ponukou detských izieb pre naše dievčatká, slečny aj dospievajúce slečny, študentky.

Stále najpopulárnejšia, detská izba v romantickom dizajne, ako pre princeznú

Čo si budeme hovoriť, väčšina dievčatiek jednoducho túži byti princeznou. Ponuka detských izieb v romantickom dizajne, kde prevláda odtieň bielej a ružovej je stále najpopulárnejší. Ideálne potom, aby detská izba obsahovala tiež detskú posteľ s baldachýnom aj toaletný stolík. Do izby dievčatiek je rozhodne lepšie zaobstarať aj väčšiu šatníkovú skriňu, napríklad trojdverové prevedenie. Dievčatka sú skrátka od útleho veku na oblečenie náročnejšie, než chlapci. Ak je vaša dievčatko milovníčkou ružového odtieňa, predsa len vy, ako rodičia dbajte na to, aby nebolo ružové naozaj všetko, ale napríklad v kombinácii so snehovo bielym odtieňom. U dievčatiek je veľmi obľúbený romantický dizajn s rustikálnymi prvkami, ako na zámku. A ponuka takých detských izieb prostredníctvom najrôznejších kolekcií je naozaj široká.

  

Typickým príkladom detskej izby pre malú princeznú, môže byť kolekcia Romantic. Rustikálny dizajn v snehovo bielom odtieni a ružové bytové doplnky v podobe baldachýnu na posteľ, alebo polstrovanie na detské stoličke, či obliečky, je veľmi elegantným spojením. A ako môžete sami vidieť na ilustračných fotografiách v návrhu takéjto detskej izby, alebo tiež študentskej izby pre slečnu, nechýba toaletný stolík a priestranná šatníková skriňa. V kolekcii Romantic je rad možností pre dievčatá v rôznom veku, a to od narodenia, až po dospelosť. Môžete začať detskou postieľkou a skončiť veľkou posteľou pre dospievajúce dievča s rozmerom miesta na spanie 120x200 cm. V kolekcii je k dispozícii aj prístelka a tak sa ponúka možnosť vybavenia detskej izby pre dve dievčatá. V kolekcii je rad samostatných dielov nábytku na výber a ste to vy, kto rozhodujete o tom, aká bude finálna podoba vášho interiéru.

Detská izba pre dievča s trochou chlapčenské povahy

Pravdou je, že nie každé dievčatko túži stať sa princeznou. Pre živšie dievčatká, ktoré treba priťahujú indiánky, kone, tiež sú neustále v pohybe a v prírode, môžete vybrať úplne iný dizajn. A najlepším príkladom môže byť kolekcia nábytku Indian girls, ktorá sa presne na tému westernu sústredí. Ako taký pokoj môže vyzerať pýtate sa? Trebárs ako na ďalších ilustračných fotografiách, vrátane "vigvamu" uprostred detskej izby.V návrhu detskej izby z masívu je vyvýšená detská posteľ, vďaka čomu vaša malá indiánka získa pod posteľou dobrý úkryt. Nechýba spomínaný indiánsky stan so všetkým, ktorý je veľmi originálnou dekoráciou celého interiéru. Je tu tiež príjemný sedací vak v indiánskom vzoru, stolík so stoličkami, regály a skriňa. Všetko v bielom prevedení doplnené dekoráciami s indiánskym vzorom. Nie je to úžasný nápad? Sú tiež dievčatká a možno práve tá vaša je toho príkladom, ktoré priťahujú auta, formuly 1 a všetko, čo s automobilovými závodmi súvisí. Aj na tieto dievčatká dnes výrobcovia nábytku pamätajú a predstavujú najrôznejšie detské postele v podobe závodných i luxusných automobilov.


Jednou z luxusných verzií detského auta, je detská posteľ Champion ako inak než v ružovom prevedení. A nie je to len miesto na spanie, ale pri troche fantázie tiež na hranie. Polstrované autosedačky, rádio a trebárs aj diaľkový ovládač, to všetko prispieva k čo najväčšiemu priblíženiu s realitou. Ponuka tematického detského nábytku pre dievča je naozaj originálna a veríme, že aj vás sme inšpirovali.