Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Zariaďujeme interiér pre dospievajúceho chlapca, študenta

Nesmieme zabudnúť ani na našich nezbedníkov, z ktorých sa stávajú muži. Dospievajúci chlapec má svoje potreby rovnako ako dievča, aj keď diametrálne odlišné. Čo vám môžeme ponukou pre chlapcov, ktorí už pomaly ale iste pozerajú po dievčatách? Kolekcie nábytku určené práve tejto vekovej skupine detí sú odlišné predovšetkým svojimi odtieňmi, viac striedmejšími a predovšetkým sa líšia veľkosťou nábytku. Prechádzame z klasických detských postelí s miestom na spanie 90x200 cm na postele pre matrac 140x200 cm, alebo 140x190 cm. Často sú v zostavách študentských izieb aj priestrannejšie šatníkové skrine. Ale poďme si na konkrétnych príkladoch návrhov nábytku ukázať, ako je možné vytvoriť príjemné prostredie pre dospievajúceho chlapca.

 

 

Ako zariadiť študentskú izbu keď máme málo miesta?

Dospievajúci chlapci sa takmer všetci chcú či už dokonca cítia ako dospelí muži. Rozhodne potom nebudú nadšení z izby, ktorá bude obsahovať akékoľvek "detské" motívy. Všetko preč a najlepšie nahradiť už "dospeláckym" izbou. Takýmto zostavám samozrejme hovoríme študentské izby, ale pozor, je zásadný rozdiel medzi študentskou dievčenskou izbou a izbou pre študentov, mladých mužov. Chlapci chcú mať interiér skôr strohý, veľmi funkčný a účelový. Preto vznikla aj táto kategória, kde sme ponuku týchto izieb pripravili pekne v jednej skupine pre rýchlejšiu a jednoduchšiu orientáciu. Väčšina týchto študentských izieb potom samozrejme v zostave s rozmerovo väčšou posteľou a to pre matrac 120x200 cm a pokiaľ vám to je trochu priestor umožní potom zvoľte aj väčší rozmer a to posteľ pre matrac 140x200 cm.

 

Patrová postel B smoky blue     Studentská postel Travel, tu kluci milují

 

Jednoduchý ale veľmi efektný návrh na fotografiu vznikol v Španielsku a Francúzsku. Poschodová posteľ ideálne do malej izby, kde okrem miesta na spanie získa váš chlapec aj písací stôl a šatníková skriňa. Druhým návrhom je posteľ Travel, ktorú si skôr môžu dovoliť rodičia, ktorí majú k dispozícii veľkú miestnosť pre zariadenie študentskej izby. A musíme povedať, že posteľ Travel je aj chlapcov veľmi obľúbená.

 

 

Ako zariadiť študentskú izbu keď máte málo miesta?

Veľmi jednoducho. Dnešní výrobcovia sa predbiehajú v návrhoch, ktoré sú takzvane multifunkčné a vlastným riešením môžu ušetriť množstvo miesta v interiéri. Častou voľbou, ktorá predovšetkým šetrí miesto je riešenie miesta na spanie. Vyvýšené postele, postele s úložným priestorom, alebo postele, ktorých súčasťou je aj písací stôl. Návrhov je nekonečný rad.

 

Patrová postel Higher

 

Riešenie je naozaj celý rad. Dnes už nie je žiadny problém vybaviť interiér dospievajúcemu dieťaťu veľmi príjemne a funkčne. Za nás na nábytku Aldo určite odporúčame už voliť postele s väčším miestom na spanie ako ponúkajú klasické postele. je to pre študentov naozaj pohodlnejšie.