Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Zariaďujeme kúpeľňu na maximum

Kúpeľňa je v podstate veľmi zvláštnym miestom. Kúpeľňu vo väčšine prípadov zariaďujeme pre niekoľko členov domácnosti, vrátane detí. Kúpeľňa je tiež miestom, ktoré, ak máte dom, a to veľké šťastie, že máte k dispozícii kúpeľne dve, môže byť toto miesto len pre vás dospelých. A takéto kúpeľne sme si v dnešnom rozprávani vzali pod svoj drobnohľad. Kúpeľne, ktoré využijete ako oázu pokoja pre svoj voľný čas, miesto, ktoré je zariadené veľmi elegantne a s maximálnym ohľadom na využitie daného priestoru. A tak krásnu a elegantnú kúpeľňu môžu mať aj tí z vás, ktorí pre vybavenie tohto interiéru máte len veľmi malú miestnôstku. Na druhú stranu, čo je malé, to je predsa milé.V malej kúpeľni hráme nielen o čas, ale predovšetkým o miesto

Ako z malej kúpeľne urobiť veľkú? Predovšetkým správnou voľbou kúpeľňového nábytku. A v malej kúpeľni, prichádzajú k slovu predovšetkým nádstavce. Tie nezaberajú miesto na podlahe a môžete ich umiestniť kamkoľvek. Nad toaletu, nad práčku, alebo len tak do priestoru, či nad komodu. Nádstavec vyzerá veľmi efektne a váš malý priestor, využije do posledného miestečka. Na našej prvej ilustračnej fotografii, vám predstavujeme jeden z mnohých nadstavcov, a to ako i ostatné skrinky na fotografii, vo veľmi obľúbenom a trendy industriálnom dizajnu, ktorý kúpite na nábytku Aldo naozaj za veľmi príjemnú cenu.

  

Nádstavec so skrinkou nad vašou práčkou, verte nám, oceníte. Do nádstavca, možno ukladať všetko, čo k praniu potrebujete, od pracích prostriedkov, až napríklad po žehličku. Rafinovane skryté úložné priestory, ktoré vám nezaberajú miesto na podlahe, ale veľmi prakticky využijú zbytočne voľný priestor nad vašou práčkou, teda v prípade, že nemáte na práčke sušičku.

V ponuke nábytku do kúpeľne, nájdete tiež celý rad doplnkov, ako štýlové, industriálne vešiaky z kovu. Ale doplnkov do kúpeľne, je tiež celá rada. Doplnky i len pre vás, pre relax a môžeme povedať pre maximálne pohodlie pri kúpeľa, pri sviečkach. Áno, v kúpeľni musíme premýšľať prakticky, ale tiež premýšľať nad tým, ako si také miesto užiť len pre seba.Odkladací stolík, u ktorého výrobca myslel naozaj na všetko. Odkladací stolík, z príjemného bambusového dreva, ktorý tiež evokuje relax a komfort. Odkladací stolík môže byť tiež pre niekoho veľmi príjemným, originálnym darčekom. A ak patríte k vyznávačom odpočinku v kúpeľni, rozhodne stolík využijete.

Odkladací stolík ponúka podperu na tablet, knižku, ale aj veľmi praktický držiak na pohárik s vínom, či iným lahodným mokom, ale je tu tiež plocha pre odloženie mydla, uteráka, keď potrebujete otočiť stránku v knihe, aby ste mali suché ruky, skrátka s týmto odkladacím stolíkom budete mať ten najvyšší komfort pri vašej kúpeli.

Kúpeľňové skrinky, komody, regály, skrátka toľko potrebný úložný priestor

Ak sa rozhodnete pre vybavenie kúpeľne v industriálnom dizajne, aký vám dnes predstavujeme, tak máme pre vás dobrú správu. Výber najrôznejších regálov a skriniek, ale aj skriniek pod umývadlo, je naozaj veľký a veľmi originálne riešený. Samozrejme, že nábytok je prispôsobený podmienkam v kúpeľni, a tak je odolný voči vysokej relatívnej vlhkosti a kov, ako materiál má antikorózny náter.

  

Skrinky pod umývadlo, nesmú v ponuke nábytku do kúpeľne chýbať. Nájdete skrinky rozmanitých designov a rozmerov, skrátka skrinky také, aby každý z vás si mohol vybrať. Industriálny dizajn, je vhodnejšou voľbou do kúpeľne plnej slniečka, pretože je ako taký tmavší. Pokiaľ ale skôr holdujete viac romantickému dizajnu, napríklad inšpirovaný provence krajom vo Francúzsku, aj taký snehovo biely kúpeľňový nábytok u nás nájdete.