Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Zariaďujete detskú izbu?

Nábytok Aldo sleduje trendy v bývaní, ktoré sa menia rovnako ako móda vo všetkých oblastiach. Nábytok vyberáme tak, aby spĺňal predpísané normy ergonómie. Nábytok, ktorý je pridávaný na náš portál nájdete vždy v kategórii novinky o nábytku. Dnes si dovolíme vám predstaviť nové multifunkčné detské izby. Kvalita a moderný dizajn určite bude inšpirovať mnohých z vás.

 

Detská izba pre dievčatá

Elegantná detská izba, ktorú vám práve chceme ponúknuť, určite prekvapí. Predovšetkým potom aj napriek jeho veľkej elegancii zachoval francúzsky výrobca moderný, veľmi funkčný design. Vhodnosť daných dielov detského nábytku do malých aj veľkých interiérov. Biely odtieň opticky malú miestnosť zväčší a veľké zase dodá neopakovateľnú atmosféru. Dané diely z nášho návrhu si môžete ľubovoľne navoliť podľa vašich aktuálnych potrieb. Ale výrobca šiel ešte ďalej av kolekcii nábytku toho ponúka viac, než dokáže predstaviť návrh na fotografiu.

 

Studentská postel Most    Studentský pokoj Most

 

Detská izba s poschodovou posteľou

Veľmi častým riešením pri vybavovaní detskej izby súrodencov sú poschodové postele. Dôvod je veľmi prostý, poschodové postele šetria maximálne miesto v detskej izbe. A čo vám s poschodovými posteľami môžeme ponúknuť? Multifunkčné detské poschodové postele pre menšie aj väčšie deti. Poschodové postele so schodíkmi vhodné pre menšie priestory a izbičky s variantom pre 2, ale pokojne aj 3 deti. Poschodové postele majú množstvo úložných priestorov a hodia sa nielen na spanie, ale aj zábavné hry.

 

Dětský pokoj s patrovou postelí Bibop     Dětský pokoj s patrovou postelí Bibliobed

 

Máme veľmi širokú ponuku postelí francúzskych výrobcov, kde je kladený dôraz na kvalitu, pohodlie a hlavne bezpečnosť detí.
Predstavujeme návrhy najrôznejších farieb a prevedení. Od postele pre jedno dieťa, keď v spodnej časti je napríklad písací stôl. Cez poschodové postele pre dve deti a dokonca aj pre tri deti. Medzi veľmi obľúbené patria detské poschodové postele multifunkčné. Naša ponuka je samozrejme oveľa väčšia, dnes sme vám predstavili len niektoré z možností.