Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Zdravé sedenie na kvalitnej kancelárskej stoličke

Dnešná doba so sebou prináša, čím ďalej viac, sedavé zamestnanie pri počítači. Majte na pamäti, že výber kvalitné kancelárske stoličky, súvisí predovšetkým s tým, koľko času denne pri počítači trávite. Kvalitné kancelárske kreslo, je neodmysliteľnou a potrebnou pracovnou pomôckou, pre kvalitný výkon každého zamestnanca. Či už pracujete v kancelárii, alebo doma, odporúčame vyberať kvalitu úmernú strávenému času na kancelárskej stoličke.

 

 

 

Horúce novinky

S nami sa rozhodne pohodlne usadíte. Stolička, ktorú vám práve predstavujeme je veľmi kvalitná a do detailu prepracovaná. Kancelárska stolička, s ktorou rozhodne budete spokojní v mnohých ohľadoch. Nadčasový dizajn je zrejmý už na pohľad, ale jej funkčnosť vám viac predstaví všetky priložené, ilustračné fotografie. Kancelárska stolička tiež s navýšenou nosnosťou, kancelárska stolička, v ktorej sa vám bude sedieť ako v bavlnke a vďaka ergonomickému tvaru vás chrbát rozhodne bolieť nebudú. Stolička, ktorá bude elegantným a dokonalým doplnkom každého písacieho stola. A možno zmeníte v súvislosti s touto stoličkou aj písací stôl, ktorých ponuka je u nás rozhodne široká a veľmi originálna.

 

 

 

Bez práce nie sú koláče a bez stoličky? Nie je možnosť pracovať. Kancelárske stoličky sú v dnešnej dobe počítačov a sedavého zamestnania neodmysliteľnou a potrebnou, môžeme povedať, pracovnou pomôckou. Navyše dnes už bežnou súčasťou vybavenia nielen pracovne, ale aj detskej izby či študentskej izby. Preto v našej ponuke nájdete aj detské stoličky k písaciemu stolu.

 

 

Pokiaľ sa chystáte zariadiť si domácu pracovňu, pripravili sme pre vás inšpiráciu.