Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Zmena detskej izby pre školáka


Pretože začal školský rok, povieme si niečo o tom, ako sa líši detská izba predškoláka od detskej izby školáka. V zásade sa izby moc od seba nelíši, ale čo v izbe školáka nesmie chýbať, je písací stôl a kvalitná stolička. Detský nábytok na nábytku Aldo, je kvalitný a niektoré segmenty si dnes predstavíme.

 

Priestor v izbe je potrebné využiť na maximum

Začiatok školskej dochádzky prináša rodičom aj deťom úplne nové starosti. S nástupom do školy sa však neznižujú nároky detí na hranie a na to musíme pri zariaďovaní detskej izby myslieť predovšetkým. Deti potrebujú striedať aktivity, a to by im mala detská izba umožniť. Samozrejme že pracovný stôl a úložné priestory na knihy nejaké miesto zaberú, ale napriek tomu je nutné vyriešiť izbu tak, aby bolo dosť miesta na zemi na stavanie stavebnice, alebo detské povaľovanie. Pokiaľ máte malý interiér detskej izby a aj napriek tomu chcete svojmu dieťaťu umožniť priestor na hranie, máme pre Vás určite mnoho návrhov. Nadčasový, multifunkčný design zo Španielska. ktorý je maximálne ohľaduplný k rozmerom detskej izby.

 

Patrová postel Palatino s psacím stolem, skříní vision   Patrová postel B01 cascina, white

 

Kľúčový je písací stôl

Správna voľba a poloha písacieho stola je v detskej izbe kľúčová. Náš portál nie je zástupcom výškovo nastaviteľných stolov. Manipulácia s takýmito stolmi býva väčšinou pomerne zložitá. A práve podstatná zmena v detskej izbe nastáva pri veľkosti stola a jeho úložného priestoru. Dôležité je umiestnenie knižnice a jeho úložného priestoru. Školáci strávia sedením pri stole oveľa viac času, než boli zvyknutí skôr, a nepohodlné sedenie by ich len rozptyľovalo. Napríklad písací stôl Puzzle, ktorý Vám predstavíme na nasledujúcej fotografii, ponúka veľmi praktické riešenie pracovnej plochy, ktorá je doplnená nadstavcom, čím na samotnej pracovnej doske môžete ušetriť toľko potrebné miesto. Písací stôl taktiež ponúkame v odtieni biela a modrá.

 

Patrová postel B fuchsia   Patrová postel B smoky blue

 

Rovnako nezabudnite pri zariaďovaní na kvalitnej stoličke k písaciemu stolu. Na našom portáli ich nájdete v kategórii pracovňa a kancelária v sekcii PC stoly. A ak nechcete kupovať poschodovú posteľ, ale chcete mať písací stôl samostatne, aj tu je ponuka naozaj široká. A pre chlapcov je úplne novým trendom ponuka herných počítačových stolov.

 

Herní stůl Game   Psací stůl pro holku Biotiful

 

Kvalita detského písacieho stola je pre nás na prvom mieste. Stoly pre deti na našom e-shope Nábytok-Aldo.sk dodržujú odporúčanú výšku pre zdravý vývoj dieťaťa. Štandardným vybavením je už pojazd na klávesnici. Materiál, z ktorého stoly ponúkame, je buď laminátová doska, alebo masív. Máme teda detské stoly z masívu aj lamina od kvalitných zahraničných výrobcov. Čo sa týka prevedenia, zaobstarať u nás môžete klasické varianty, tak aj rastúce písacie stoly, ktoré sú medzi zákazníkmi veľmi obľúbené.