Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Značkový detský nábytok sa sedemročnú zárukou

Dovoľuje si vám predstaviť úplne unikátna kolekcia značkového detského nábytku s predĺženou zárukou až na sedem rokov. Kolekcia značky New Joy potom predstavuje rad návrhov ako vybaviť detskú izbu naozaj ergonomicky. Veľmi nadčasový dizajn je nielen praktický, ale aj príjemný a flexibilné. Vďaka ponuke daných dielov a širokým možnostiam dômyselného dizajnu môžete vybaviť detskú izbu najrôznejších rozmerov a tvarov. V ponuke nájdete kolekcia v tradičných odtieňoch pre vybavenie detskej izby dievčatá aj v tradičných odtieňoch pre vybavenie detskej izby chlapca. Sú tu aj takzvane neutrálne odtiene, napríklad keď zariaďujete detskú izbu, ktorý musí obývať súčasne dievča aj chlapec. Naši ochutnávku značkového detského nábytku začneme najčastejším problém pri zariaďovaní interiéru a to keď je na tento účel k dispozícii len veľmi malá miestnosť. Áno, tušíte správne, taký interiér dvoch detí je potom najlepšie vybaviť prostredníctvom či za pomocou poschodové postele.

 

Nadčasové poschodové postele z kolekcie Smart

Možno mnohí z vás ani netuší, akú vôbec dnes výrobcovia ponúkajú podobu či dizajn pre poschodové postele. Niekedy je až neuveriteľné čo všetko je vlastne možné. Ako príklad môžeme uviesť hneď niekoľko vydarených návrhov, kedy za pomocou poschodové postele v podstate vybavíte celú detskú izbu. Súčasťou poschodových postelí dnes už je písací stôl, komoda, šatníková skriňa, skryté úložné priestory napríklad pod schodíky, rad políc a samozrejme dve, veľakrát aj tri miesta na spanie, ak zaobstaráte poschodovú posteľ s prístelkou. Značkové poschodové postele sú veľmi bezpečné a to hlavne vďaka dômyselnému dizajnu.

 

  

 

Sami môžete posúdiť dômyselnosť dizajnu, ktorý je podľa nás originálny a to sa venujeme designu už naozaj peknú riadku rokov. Kolekcia poschodových postelí Smart nás ale naozaj dostala, je to úplne nový pohľad na vybavovanie interiéru detských izieb. Na ilustračnej fotografii návrh v tradičných odtieňoch pre chlapcov, ale je tu samozrejme rad poschodových postelí v tradičných odtieňoch pre dievčatá. Modrý písací stôl možno jednoducho vymeniť za ružový, rovnako tak čalúnenie dolnej postele či možné vymeniť detskú stoličku. Značkový detský nábytok je vôbec veľmi prispôsobivý a možnosť voľby odtieňov je mnohokrát zo širokej ponuky základných farieb. Celý návrh poschodové postele, ktorá sa umiestnením do interiéru naozaj stane kompletným vybavením detskej izby spočíva v tom, že je využitý každý centimeter daného priestoru.

 

Ponuka poschodových postelí je veľmi široká a každá vie niečím prekvapiť. Páči sa nám aj ponuka odtieňov a nemenej sa nám páči aj možnosť vlastného zostavenia poschodové postele na základe daných dielov. Z kompletného návrhu poschodové postele môžete ak máte len jedno dieťa a aj tak riešite nedostatok miesta, odobrať dolné lôžko a šuplík a ponechať napríklad len horné poschodie. Tým docielite tiež veľmi markantné zníženie ceny. Ak máte dve deti a úložného priestoru v poschodovej posteli budete mať napríklad dostatok, nemusíte kupovať šuplík či vypustíte z návrhu niečo iné. Veľký písací stôl môžete nahradiť menším a podobne.

 

 

      

 

 

V kolekcii veľmi nadčasového dizajnu detského nábytku Smart však môžete vyberať aj z ďalších riešení, povedzme klasických. Teda nejedná sa už o poschodovú posteľ, ale návrhy detských izieb treba kde je súčasťou posteľ s prístelkou, alebo len jedna posteľ. Cieľom týchto návrhov je však takisto maximálna úspora v interiéri detskej izby. Ich ponuka je rozdelená taktiež podľa tradičných odtieňov a ponuka je veľmi široká. Pre dievčatá, pre chlapcov, pre dievča aj chlapca.

 

 

Nadčasové detské izby z kolekcie Smart

Návrhy detských izieb sú riešené ako stavebnica. Z malých samostatných dielov zostavuje detskú izbu. A čo všetko je možné zostaviť a ako detská izba vybaviť, k tomu najlepšie poslúži videá, ktoré sú súčasťou každej kolekcie. Nákup detského nábytku pomocou videí je fenomén s ktorým ako prvá prichádza na trh portál Nábytok Aldo. A pre užívateľov sú videá naozaj veľmi nápomocná, v podstate je tu možnosť naozaj vopred vedieť, čo kupujete. Čo donedávna bolo hlavné úskalia internetového obchodu.

 

  

 

Najväčšia úspora v návrhoch, ktoré predstavujeme na ilustračných fotografiách je možnosť zasunutie postele pod písací stôl. Tieto dva návrhy izieb sa nám páči ako riešenie interiéru pre dospievajúce dieťa. Design veľmi elegantný, písací stôl naozaj dostatočne veľký aj pre študujúcich dieťa. Ale je tu tiež využitie v podobe zavesenie skriniek, nábytku na stenu, čím ušetríte rozhodne nemalé miesto v izbe. Počet skriniek si sami môžete zvoliť podľa vašej potreby úložného miesta. Navyše také interiéry, ktoré sú vďaka nábytku na zavesenie členité a originálne, spĺňajú zásady ergonómie bývania. A stále navyše platí predĺžená záruka na nábytok a to až sedem rokov. Veríme, že tieto unikátné kolekcie značkového detského nábytku vás dostanú rovnako ako nás.