Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Značkový nábytok je zárukou spokojnosti

V našej ponuke musíme pamätať aj na náročných zákazníkov, ktorí hoci za ďaleko vyššiu cenu, dávajú prednosť značke. Čo vlastne ponúka takýto značkový nábytok oproti kolekciám bez značky? V čom je predovšetkým rozdielny, okrem vysokej ceny? Všetko sa dozviete v našom dnešnom rozprávaní, v ktorom vám predstavíme značkový nábytok Gami patriaci francúzskemu výrobcovi Gautier.

 

   Sestava dětského nábytku Duplex

 

 

Značková detská izba je predovšetkým kvalitná

Značkový nábytok to je vlastne predovšetkým záruka vysokej kvality a spokojného nákupu s veľmi vysokou pravdepodobnosťou, že nedôjde k žiadnej reklamácii . Značkový nábytok musí tiež byť opatrený akostnými certifikáty, ktoré výrobca vždy musí doložiť . Značkový nábytok to celkom určite nie sú diely vyrobené z laminátovej dosky . Medzi veľmi často používané materiály patrí masív, teda drevo, alebo kvalitná mdf doska . Samozrejmosťou je potom zakončenie hrán pomocou ABS . Čo to znamená, pre tých z vás, ktorí nevedia ? ABS systém je hrana, ktorá zafixuje vlastne okraje nábytku tak, aby po niekoľkých rokoch nedochádzalo potrebné na odlepenie dyhy od vlastného materiálu. Značkový nábytok to je tiež veľmi prepracovaný dizajn do všetkých detailov, čím každý výrobca takisto prispieva k celkovej kvalite . Francúzsky výrobca Gautier ponúka, či kolekcie opatril hneď tromi certifikáty akosti.

 

     

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný pre užívanie , zdravotná nezávadnosť 

Vďaka kvalite môže výrobca tiež ponúknuť designy ako napríklad multifunkčné detské postieľky, ako sme už spomínali, ktoré v neskoršom veku dieťaťa až postieľke odrastie, jednoducho premeníte na detskú izbu. A touto možnosťou sa dostávame k už spomínanej vysokej cene. Je vlastne cena naozaj vysoká? Ak zvážime a uvedomíme si, že obstaraním postieľky vlastne kúpime tiež detskú izbu, môžeme si jednoducho spočítať, že cena nie je až tak závratná.

 

Značkový nábytok aj do iných interiérov

Samozrejme, že francúzsky výrobca neponúka značkový nábytok iba pre deti. Tiež do interiéru spální, obývacích izieb, alebo jedální je z čoho vyberať. Možno mnohých z vás prekvapí aj povrchovej úpravy nábytku, teda jeho možné, dostupné odtiene. Imitácia dreva je tak dokonalá, že pre laika je od ozajstného masívu na nerozoznanie.

 

     

 

Ponuka je s možnosťou výberu samostatných dielov av rovnakom prevedení môžete vyberať aj nábytok do obývačky. Čo je veľmi praktické od francúzskeho výrobcu, pretože v dnešných domácnostiach často dochádza práve k prepojeniu kuchyne a obývacej izby. Ponuka dizajnového, značkového nábytku je veľmi široká a zahŕňa aj písacie stoly, či kancelárie ako zostavy. Veríme, že design vás osloví rovnako, ako nás na Aldo nábytku. Patrí naozaj k originálnym a praktickým.