Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Zostava detského nábytku pre školáka London antracit

Písací stôl London pre deti i dospelých, antracit

Písací stôl London pre deti i dospelých, antracit

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
488,62 €
Kontajner na pojazdoch k písaciemu stolu London antracit

Kontajner na pojazdoch k písaciemu stolu London...

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
402,48 €
Vysoký regál do detskej izby London antracit

Vysoký regál do detskej izby London antracit

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
500,24 €

Všetko potrebné do detskej izby školáka nájdete v kolekcii London

V kolekcii London ponúka belgický výrobca samostatné diely nábytku pre vybavenie kompletného interiéru detskej izby. Nechýba ani možnosť zariadení pracovného priestoru pre školopovinné dieťa, kedy má všetko potrebné a tie najlepšie podmienky na prípravu do školy. Vysoký regál, písací stôl aj úložné priestory v podobe kontajnera na koľajničkách. Škandinávsky dizajn v minimalistických líniách je vhodný aj do rozmerovo menšie detskej izby.

Kontajner je možné umiestniť pod pracovnú dosku stola, alebo vedľa, tak ako ktorému dieťaťu lepšie vyhovuje. Vysoký regál ponúka rad políc, ktoré u dieťaťa školou povinného nájdu rozhodne uplatnenie. V kolekcii si môžete vybrať všetky diely samostatne a tak môžete kúpiť napríklad len písací stôl a kontajner. Rovnako tak môžete zaobstarať ďalší nábytok pre kompletné vybavenie interiéru detskej izby. Materiálom je laminátová doska, spracovanie belgického výrobcu veľmi kvalitné a vďaka tomu je jednoduchá aj montáž nábytku.

VP company
"Fine furniture for young people", týmto mottom sa belgická spoločnosť riadi. Kvalitný nábytok pre malé deti a študentov. Spoločnosť VP je rodinný podnik s dlhoročnou tradíciou, datujúcou sa od roku 1952. Belgický výrobca dodáva nábytok vyrobený z tých najkvalitnejších materiálov a ponúka nábytok s certifikáciou, plne rešpektujúcou normy Európskej únie pre bezpečnosť vašich detí.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte

Doplnky v izbe

Filtri nezodpovedá žiadna položka.