Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Zostavte si interiér, podľa vašich návrhov s kolekciou Evo

Francúzsky výrobca Parisot, ponúka široký rad samostatných dielov pre zostavenie interiéru detskej izby, alebo spálne. Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu. Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak naviac spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky. Ale my sa dnes budeme venovať skôr posteliam väčším, ktoré patria do spálne a to nielen z kolekcie Evo, ale aj Most a rady ďalších.

 

Spálne na mieru všetkým požiadavkám

Kolekcia nábytku Charly a Most sme pre vás zjednotili do nádherného celku. Rad možností, vybavenie spálne pre jedného, ideálne študenta, alebo vybavenie spálne v tradičnom duchu pre dvoch. Vďaka širokej ponuke dielov máte množstvo možností a navyše francúzsky výrobca zvolil toľko obľúbené škandinávske spojenie odtieňov. Vyberte si nábytok podľa svojich potrieb a vykúzlite si spálňu, kde vám určite nebude nič chýbať. Kolekcia nábytku Most a Charly ideálne tam, kde nie je naozaj veľa miesta a kde treba šetriť každým centimetrom.

 

 Kolekce nábytku do ložnice a studentského pokoje

 

 

Detská izba

Francúzsky výrobca do jedného dielu nábytku v podobe detskej postele zaradil nielen lôžko na spanie, ale aj písací stôl, komodu a množstvo praktických políc. V podstate obstaraním detskej postele získate takmer celé vybavenie detskej izby, chýba už len úložný priestor v podobe šatníkovej skrine. A aj tu v ponuke nábytku kolekcie Charley máte samozrejme k dispozícii. Veľká nielen finančná úspora, ale predovšetkým úspora miesta v detskej izbe, kedy aspoň zostane viac miesta na hranie. Dizajn detskej postele je vhodný voľbou odtieňov pre dievčatá aj pre chlapcov.

 

     

 

Materiálom je laminátová doska, ktorá je jednoduchá na údržbu patrí v dnešnej dobe k najviac používaným materiálom na výrobu nábytku za dostupnú cenu. Dôležitá je hrúbka laminátu, ktorá by mala byť na dosiahnutie kvality rozhodne viac ako 15 mm. Francúzsky výrobca ponúka pre nosné dosky až 22 mm a pre ostatné, menej zaťažené potom 18 mm. Montáž postele je vďaka prehľadnému návodu veľmi jednoduchá.