Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Zrkadlo ku komode, písaciemu stolu Lucia

Výrobca: Gaut Top
Kód: GA0043-2022
  • zrkadlo nemožno zaobstarať samostatne
  • pre spojenie s komodou a stolom Lucia
  • francúzsky výrobca, certifikovaný nábytok

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
135,29 €

Parametre produktu

Výška (cm): 41 cm
Šírka (cm): 60 cm
Hľbka: 2 cm
Počet balíkov: 1 ks
Materiál: lamino, sklo, kov
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Zrkadlo do detskej izby dievčaťa, rozhodne právom patrí

Francúzsky výrobca, predstavuje prostredníctvom kolekcie Lucia, celý rad samostatných dielov, pre možné vybavenie detskej izby dievčaťa, či už menšie, alebo väčšie slečny. Certifikovaný nábytok v tej najvyššej možnej kvalite, ktorú sme pre vás boli schopní nájsť. Na našich stránkach nájdete designy, v exkluzívnom zastúpení a ich výberu venujeme veľkú pozornosť, predovšetkým kladieme veľký dôraz práve na kvalitu spracovania. A tú francúzsky výrobca ponúka a my v priebehu spolupráce už druhé desaťročie, môžeme, ako predajcovia len potvrdiť.

Zrkadlo nie je možné zaobstarať samostatne, je určené iba na pripevnenie ku komode, či písaciemu stolu Lucia. Týmto spojením nábytku so zrkadlom, získa vaše dievčatko praktický toaletný stolík, ktorý určite ocení. Nábytok pre slečny, ktorý myslí skrátka na všetko.

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný pre užívanie, zdravotná nezávadnosť

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie, od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivé spoločnosti. Výhradné zastúpenie, nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše, pre vás ako zákazníkov, má výhradné zastúpenie čaro v tom, že váš interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie, je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Gautier
Tím dizajnérov spoločnosti Gautier vám v tomto roku veľmi rád predstavuje ďalšie, veľmi zaujímavé, nové kolekcie nábytku. Výroba je rýdzo francúzska, ktorá sa predovšetkým sústredí na harmóniu, úprimnosť a súlad. Filozofia, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladenie dôrazu na detail. Výrobca prináša dizajny a návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. Takisto venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom spôsobom výroby. A pre dané kolekcie nábytku ponúka aj certifikáty.

Súvisiaci tovar

Detská posteľ Lucia

Detská posteľ Lucia

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
399,20 €
Šatníková skriňa do detskej izby Lucia

Šatníková skriňa do detskej izby Lucia

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
692,24 €
Komoda do detskej izby Lucia

Komoda do detskej izby Lucia

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
399,25 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte