Prihlásenie užívateľa

Nový užívateľ

Zabudli ste heslo?

Spýtajte sa nás

ochranny kod
overeno
facebook
Názorné video systému Plexat

Infolinka:

+420 774 777 735

+420 602 687 362

Prihlásiť
Spýtajte sa nás

MODERNÉ FRANCÚZSKE POSTELE

To, že na kvalitným spánku záleží hlavne na kvalitné posteli, vie v dnešnej dobe snáď každý. Nábytok Aldo, sa preto stará, aby nové postele na svojom webe, pridával čoraz viac kvalitné a dizajnovo zaujímavé. To všetko spĺňa náš francúzsky výrobca, ktorý sa zameriava na vysokú kvalitu svojich výrobkov. Dnes vám predstavíme postele do spálne i študentskej izby a pridáme ešte niečo naviac.

 

 

 

Detská posteľ Fabric so zásuvkami 

 

Študentská izba

 

Výber postele pre študenta je vždy celkom obtiažny. Detská posteľ, už samozrejme dospievajúcemu dieťaťu nestačí a klasické postele do spálne, sa svojím dizajnom do študentskej izby moc nehodí. Študent si vyžaduje nielen kvalitu, ale zároveň aj originalitu. A taký netradičný a veľmi obľúbený dizajn, ponúka posteľ Fabric, ktorá je svojimi rozmermi vhodná práve pre študentov. Posteľ, ako môžete vidieť na ďalších fotografiách je netypická tiež pre svoj potlač, ktorý mládež v dnešnej dobe vyhľadáva, pre moderné spracovanie. Ďalšie zaujímavosti je tvar šuplíkov, ktorý sa vysúva z prednej strany, pomocou dvoch úchytiek a zároveň šuplík akoby obopína posteľ z vonkajšej strany. Použitým materiálom postele je mdf doska, ktorá nie je náročná na údržbu. Veľmi príjemný je tiež moderný odtieň, kombinácia odtieni tmavý dub-šedá. K posteli Fabric si môžete tiež zaobstarať v rovnakom dizajne nočný stolík, ktorý príjemne doplní interiér študentskej izby.

 

 

 

Nočný stolík Fabric 

 

Spálne

 

Moderná posteľ Life ponúka praktické riešenie miesta na spanie v spálni. Hneď niekoľko možných riešení pre zariadenie vašej spálne prináša kolekcia Life. Posteľ si môžete vybrať v niekoľkých rozmeroch miesta na spanie, tiež bez nadstavca a teraz máte možnosť zaobstarať manželskú posteľ s nadstavcom. Možno sa sprvu zdá obstarávacia cena vysoká, ale nie je tomu tak vzhľadom na skutočnosť, čo všetko získate. Miesto na spanie 180x200 cm, v cene postele tiež rošty 90x200 cm, nadstavec, led osvetlenie, police a dva nočné stolíky, ktorých horná plocha je chránená tvrdeným sklom hnedej farby. Okrem širokej ponuky možného vyhotovenia manželské postele, možno samozrejme ďalšie diely vybrať tak, aby ste zostavili celú spálňu. A ďalšími dielmi sa rozumie nábytok ponúkajúci predovšetkým úložné priestory, či už v podobe zásuvkových komôd, alebo šatníkovej skrine. Na niekoľkých príkladoch zostáv spální vám tiež chceme názorne ukázať, ako z jednej kolekcie môžete vytvoriť zostavu spálne pre malý, stredný aj veľký interiér.

 

Posteľ Life s nadstavcom a nočnými stolíkmi 1322-180

 

 

Opäť sme vám predstavili, niečo málo z noviniek na Nábytku Aldo. Veríme, že si každý z vás vyberie to pravé.

Nové trendy a designy

Posteľ Faro - 140x200 - H84.104

Posteľ Faro - 140x200 - H84.104

Francúzsky výrobca ponúka posteľ 140x200 cm vo veľmi jednoduchom dizajne, ku ktorej však môžete zaobstarať rad ďalších komponentov. ...

Novinky o nábytku

Overený obchod

spolehliva firma overeni2

Akčné ponuky e-mailom

Nábytok ALDO pre Vás neustále pripravuje novinky a cenové ponuky, ktoré si určite nenechajte ujsť!

Podmienky spracovania údajov

Možnosti platby:

dobierka karta2 bankovým prevodom

© 2009 WWW.NABYTOK-ALDO.SK | NÁBYTEK ALDO S.R.O., STROJNICKÁ 398, ČESKÝ TĚŠÍN, 735 62
webdesign 2bcreative | Prevozované na systéme ShopCentrik

french designer garantie2 garantie3 gautier green way hoppekids Iso 9001 le groupe parisot Reach medium Instagram
statistics NetDirect