Prihlásenie užívateľa

Nový užívateľ

Zabudli ste heslo?

Spýtajte sa nás

ochranny kod
overeno
facebook
Názorné video systému Plexat

Infolinka:

+420 774 777 735

+420 774 977 776

Prihlásiť
Spýtajte sa nás

MODERNÉ FRANCÚZSKE POSTELE

To, že na kvalitným spánku záleží hlavne na kvalitné posteli, vie v dnešnej dobe snáď každý. Nábytok Aldo, sa preto stará, aby nové postele na svojom webe, pridával čoraz viac kvalitné a dizajnovo zaujímavé. To všetko spĺňa náš francúzsky výrobca, ktorý sa zameriava na vysokú kvalitu svojich výrobkov. Dnes Vám predstavíme postele do spálne i študentskej izby a pridáme ešte niečo naviac.

Posteľ Mixing

 

Študentská izba

Výber postele pre študenta je vždy celkom obtiažny. Detská posteľ, už samozrejme dospievajúcemu dieťaťu nestačí a klasické postele do spálne, sa svojím dizajnom do študentskej izby moc nehodí. Študent si vyžaduje nielen kvalitu, ale zároveň aj originalitu. A taký netradičný a veľmi obľúbený dizajn, ponúka posteľ Mixing, ktorá je svojimi rozmermi vhodná práve pre študentov. Posteľ, ako môžete vidieť na ďalších fotografiách je netypická tiež pre svoj potlač, ktorý mládež v dnešnej dobe vyhľadáva, pre moderné spracovanie. Ďalšie zaujímavosti je tvar šuplíkov, ktorý sa vysúva z prednej strany, pomocou dvoch úchytiek a zároveň šuplík akoby obopína posteľ z vonkajšej strany. Použitým materiálom postele je mdf doska, ktorá nie je náročná na údržbu. Veľmi príjemný je tiež moderný odtieň, kombinácia odtieni akácie a šedej. K posteli Mixing si môžete tiež zaobstarať v rovnakom dizajne nočný stolík, ktorý príjemne doplní interiér študentskej izby.

Nočný stolík Mixing

 

Spálne

Dnešná doba, prináša jiné poňatie, pri zariaďovaní interiéru a inak tomu nie je aj pri zariaďovaní spálne. Ešte pred nedávnom, sa kupovali hlavne celé spálňové zostavy, ale dnešná doba, ktorá priniesla so sebou šatne a už preto nie sú potrebné šatníkové skrine, dáva prednosť jednoduchosti. Preto si mnohí z Vás do spálne zaobstarávajú len manželskú posteľ, nočné stolíky a treba len komodu na uloženie rôznych drobností. My vám dnes predstavíme manželskú posteľ, francúzskeho výrobcu, o ktoré by sme mohli povedať, že má tri v jednom! Manželská posteľ Ambyblack II, ponúka v cene nielen samotné lôžko, ale aj panel v jej záhlaví s led osvetlením, šuplík pod posteľ ako úložný priestor a dva nočné stolíky. Samozrejmosťou je aj rošt, ktorý je tiež v cene postele. Nočné stolíky sú zavesené na paneli, čo je veľmi praktické. Ako povrchovú úpravu zvolil francúzsky výrobca vysoký čierny lesk, ale ak sa Vám netradičné posteľ páči, ale ste skôr priaznivci bieleho vysokého lesku, potom máte možnosť takéhoto výberu v kolekcii Ambynight.

Posteľ Ambyblack II

Opäť sme Vám predstavili, niečo málo z noviniek na Nábytku Aldo. Veríme, že si každý z Vás vyberie to pravé.

Nové trendy a designy

Detská izba Pablo od narodenia po dospelosť P97

Detská izba Pablo od narodenia po dospelosť P97

V kolekcii Pablo ponúka pre vaše dieťa francúzsky výrobca značkového detského nábytku hneď niekoľko riešení. Dômyselný dizajn sa oplatí. ...

Novinky o nábytku

Overený obchod

spolehliva firma overeni2

Akčné ponuky e-mailom

Nábytok ALDO pre Vás neustále pripravuje novinky a cenové ponuky, ktoré si určite nenechajte ujsť!

Podmienky spracovania údajov

Možnosti platby:

dobierka karta2 bankovým prevodom

© 2009 WWW.NABYTEK-ALDO.CZ | NÁBYTEK ALDO S.R.O., STROJNICKÁ 398, ČESKÝ TĚŠÍN, 735 62
webdesign 2bcreative | Prevozované na systéme ShopCentrik

statistics NetDirect