Prihlásenie užívateľa

Nový užívateľ

Zabudli ste heslo?

Spýtajte sa nás

ochranny kod
overeno
facebook
Názorné video systému Plexat

Infolinka:

+420 774 777 735

+420 602 687 362

Prihlásiť
Spýtajte sa nás

MODERNÉ FRANCÚZSKE POSTELE

To, že na kvalitným spánku záleží hlavne na kvalitné posteli, vie v dnešnej dobe snáď každý. Nábytok Aldo, sa preto stará, aby nové postele na svojom webe, pridával čoraz viac kvalitné a dizajnovo zaujímavé. To všetko spĺňa náš francúzsky výrobca, ktorý sa zameriava na vysokú kvalitu svojich výrobkov. Dnes vám predstavíme postele do spálne i študentskej izby a pridáme ešte niečo naviac.

 

 

 

Detská posteľ Fabric so zásuvkami 

 

Študentská izba

 

Výber postele pre študenta je vždy celkom obtiažny. Detská posteľ, už samozrejme dospievajúcemu dieťaťu nestačí a klasické postele do spálne, sa svojím dizajnom do študentskej izby moc nehodí. Študent si vyžaduje nielen kvalitu, ale zároveň aj originalitu. A taký netradičný a veľmi obľúbený dizajn, ponúka posteľ Fabric, ktorá je svojimi rozmermi vhodná práve pre študentov. Posteľ, ako môžete vidieť na ďalších fotografiách je netypická tiež pre svoj potlač, ktorý mládež v dnešnej dobe vyhľadáva, pre moderné spracovanie. Ďalšie zaujímavosti je tvar šuplíkov, ktorý sa vysúva z prednej strany, pomocou dvoch úchytiek a zároveň šuplík akoby obopína posteľ z vonkajšej strany. Použitým materiálom postele je mdf doska, ktorá nie je náročná na údržbu. Veľmi príjemný je tiež moderný odtieň, kombinácia odtieni tmavý dub-šedá. K posteli Fabric si môžete tiež zaobstarať v rovnakom dizajne nočný stolík, ktorý príjemne doplní interiér študentskej izby.

 

 

 

Nočný stolík Fabric 

 

Spálne

 

Moderná posteľ Life ponúka praktické riešenie miesta na spanie v spálni. Hneď niekoľko možných riešení pre zariadenie vašej spálne prináša kolekcia Life. Posteľ si môžete vybrať v niekoľkých rozmeroch miesta na spanie, tiež bez nadstavca a teraz máte možnosť zaobstarať manželskú posteľ s nadstavcom. Možno sa sprvu zdá obstarávacia cena vysoká, ale nie je tomu tak vzhľadom na skutočnosť, čo všetko získate. Miesto na spanie 180x200 cm, v cene postele tiež rošty 90x200 cm, nadstavec, led osvetlenie, police a dva nočné stolíky, ktorých horná plocha je chránená tvrdeným sklom hnedej farby. Okrem širokej ponuky možného vyhotovenia manželské postele, možno samozrejme ďalšie diely vybrať tak, aby ste zostavili celú spálňu. A ďalšími dielmi sa rozumie nábytok ponúkajúci predovšetkým úložné priestory, či už v podobe zásuvkových komôd, alebo šatníkovej skrine. Na niekoľkých príkladoch zostáv spální vám tiež chceme názorne ukázať, ako z jednej kolekcie môžete vytvoriť zostavu spálne pre malý, stredný aj veľký interiér.

 

Posteľ Life s nadstavcom a nočnými stolíkmi 1322-180

 

 

Opäť sme vám predstavili, niečo málo z noviniek na Nábytku Aldo. Veríme, že si každý z vás vyberie to pravé.

Nové trendy a designy

Detská izba pre bábätko Zuzo 10.103

Detská izba pre bábätko Zuzo 10.103

Kvalitnú detskú izbu pre bábätko so sedemročnou zárukou využijete vďaka rozkladací postieľke až do šiestich rokov veku dieťaťa. ...

Novinky o nábytku

Overený obchod

spolehliva firma overeni2

Akčné ponuky e-mailom

Nábytok ALDO pre Vás neustále pripravuje novinky a cenové ponuky, ktoré si určite nenechajte ujsť!

Podmienky spracovania údajov

Možnosti platby:

dobierka karta2 bankovým prevodom

© 2009 WWW.NABYTOK-ALDO.SK | NÁBYTEK ALDO S.R.O., STROJNICKÁ 398, ČESKÝ TĚŠÍN, 735 62
webdesign 2bcreative | Prevozované na systéme ShopCentrik

french designer garantie2 garantie3 gautier green way hoppekids Iso 9001 le groupe parisot Reach medium Instagram
statistics NetDirect