Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Oddýchnite si so štýlom. Kúpte si moderné vybavenie do spálne, ktoré z vášho spánku urobí zážitok.

Doručení zdarma

až do pokoje

Produkty skladom u vás 

do 3-7 dní

Prehľadný návod

na montáž

K dobrému jedlu patrí aj dobré vybavenie kuchyne a jedálne. Vychutnajte si naše produkty u vás doma.

Doručení zdarma

až do pokoje

Produkty skladom u vás 

do 3-7 dní

Prehľadný návod

na montáž

V obývacej izbe sa musíte cítiť jednoducho skvele. Obklopte sa moderným dizajnom a jedinečnými kúskami.

Doručení zdarma

až do pokoje

Produkty skladom u vás 

do 3-7 dní

Prehľadný návod

na montáž

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doručení zdarma

až do pokoje

Produkty skladom u vás 

do 3-7 dní

Prehľadný návod

na montáž

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doručení zdarma

až do pokoje

Produkty skladom u vás 

do 3-7 dní

Prehľadný návod

na montáž

Aj domáca práca môže byť zábava. Zariaďte si štýlovú kanceláriu, z ktorej nebudete chcieť odísť.

Doručení zdarma

až do pokoje

Produkty skladom u vás 

do 3-7 dní

Prehľadný návod

na montáž

Vdýchnite vášmu domovu dušu a útulnú atmosféru. Kúpte si rustikálny nábytok, ktorý má šmrnc.

Doručení zdarma

až do pokoje

Produkty skladom u vás 

do 3-7 dní

Prehľadný návod

na montáž

Využite každé miestečko vo vašom domove, do ktorého môžete uložiť všetky vaše nevyhnutnosti. A štýlovo.

Doručení zdarma

až do pokoje

Produkty skladom u vás 

do 3-7 dní

Prehľadný návod

na montáž 

O nás

 

Predaj nábytku nie je vôbec jednoduchou záležitosťou a my sme si toho vedomí. Predaj nábytku je zodpovednosť, pretože produkt ako je nábytok ktorý vám predáme, vás bude sprevádzať niekoľko rokov. Preto spoločnosť nábytok Aldo zameriava svoju pozornosť predovšetkým na predaj kvalitného nábytku, s ohľadom na dostupnú cenu, ale snažíme sa tiež nepredstavovať nábytok príliš lacný, pretože kvalita tu nie je taká, aby sme si vôbec dovolili našim zákazníkom taký nábytok prezentovať, či dokonca predať. Samozrejme v našej ponuke nájdete luxusný nábytok tiež pre "náročnejších zákazníkov", ktorý sme tiež zaradili do našich kategórií. Avšak už niekoľko rokov patrí medzi najpredávanejšie kolekcie detského nábytku, ponuka pre najmenších. Tu potom detský nábytok ďalej delíme do niekoľkých ďalších kategórií kde pre vašu rýchlu orientáciu kde nájdete to, čo práve potrebujete. Detské izbydizajnové detské izby a detský nábytok všeobecne v ponuke samostatných dielov. Tiež zaraďujeme veľmi nápomocná videá našich kolekcií na kanále Youtube, ktorými vás bude sprevádzať náš ambasádor, moderátor, herec a komik Michal Kavalčík. A tak okrem divošek, muzikálov a vysielania na rádiu Kiss vás bude sprevádzať svetom dizajnu aj na nábytku Aldo. Najlepšie vám napovie, či je daný nábytok pre vás vhodný a samozrejme najlepšie tiež spoznáte kvalitu nábytku, jeho funkčnosť a možnosti jeho využitia na maximálnu mieru vďaka videí, ktoré pravidelne s Michalom pripravujeme.

 

 

A ak sa chcete osobne presvedčiť o kvalite nábytku, vidieť úžasný dizajn takzvane na vlastné oči, radi vás privítame v našom showroom Brno - Slatina, na ulici Řípská 11G. Otvorené pre vás máme od pondelka do soboty v čase od 10 do 18 hodín. Na našich stránkach tiež pri každom produkte môžete overiť, či je daný dizajn v showroome vystavený, alebo ucelenú ponuku vystaveného tovaru nájdete tiež v odkaze: vystavené v Brne.

 

 

 

Za našu existenciu e-shopu s nábytkom sme získali aj rad ocenení a sme na to právom hrdí. Už desiaty rok sa spokojnosť našich zákazníkov na portále Heuréka pohybuje v rozmedzí 94 - 96%. Spoločnosť Nábytok Aldo sa môže, ale hlavne pochváliť spoluprácou s belgickým výrobcom nábytku, dánskym výrobcom, dvoma francúzskymi výrobcami, španielskym výrobcom, ktorý sa stal, respektíve jeho produkty populárne od samého počiatku. V našej ponuke nechýbajú ani zástupcovia tureckého dizajnu a tak máte možnosť kúpiť aj orientálne designy. Výrobcovia, ktorí majú jeden z najviac moderných a praktických designov na svete. Na skutočnosť, že sme výhradní dovozcovia tohto nábytku na český, slovenský a poľský trh sme právom pyšní. A ako spoznáte nábytok danej krajiny, či to aké sú jeho kvality? Jednoducho podľa značiek, ktoré môžete vidieť, ako na našich stránkach tak na vlastných balíkoch, ktoré vám privezieme až do domu. A to úplne zadarmo po celej českej i slovenskéj republike. Vyrobené a navrhnuté v Česku, vo Francúzsku, Nemecku, Belgicku, alebo Dánsku nájdete u každej kolekcie. Krajina pôvodu by mala byť jednou z hlavných informácií pri predaji nábytku! Nábytok, ktorý vám ponúkame je certifikovaný podľa noriem Európskej únie. U rady produktov tiež nájdete návod v elektronickej podobe. Môžete pred zaobstaraním nábytku posúdiť aj kvalitu spracovania. Nábytok Aldo je tiež právom hrdý na exkluzívny predaj, čo uvidíte u nás, nikde inde nenájdete.


Exkluzívny predaj pre Českú republiku

Španielsky detský nábytok si získal celý rad zákazníkov svojim novým, ojedinelým prístupom k vybaveniu detskej izby. Poschodové postele vo veľmi modernom dizajne a s možným výberom z mnohých pastelových odtieňov je presne to, čo na našom trhu chýbalo a my sme radi, že dizajn španielskeho výrobcu môžeme predstavovať práve na našich stránkach ako ojedinelú exkluzívnu ponuku.

 Nábytok Aldo - predaj, služby, sme tu pre vás už viac ako 10 rokov

Áno, nábytok nielen predávame, ale snažíme sa rozširovať takisto aj služby s predajom nábytku spojené. A čo u nás môžete získať navyše? Skúsme si všetko dať do jednotlivých bodov, tých najviac dôležitých:

- výnos nábytku zadarmo u objednávok nad 7 000 Sk (neplatí pre kategóriu rustikálny nábytok a pohovky)
- dopravné po celej ČR i SK zdarma u objednávok nad 80€

- široká ponuka nábytku s dodaním do 7 dní (tu patrí najpredávanejší nábytok)
- on-line chat kedy ihneď zodpovieme vaše otázky
- el.návody k montáží u najpredávanejších produktov (napomáhajú tiež na zistenie kvalitu nábytku so všetkými jeho dostupnými rozmery)
- nábytok rozváža tiež naši zmluvní partneri, termín je hlásený vždy vopred, predovšetkým objednávky do 5 000 Sk
- nábytok platíte vodiči na mieste, až po prevzatí, neplatíte nič vopred ak zvolíte ako spôsob platby dobierku
- nábytok Aldo predstavuje nábytok s certifikátom a kvalitou pod ochranou ISO
- predstavujeme nábytok tiež na českom na www.nabytek-aldo.cz a od roku 2015 v Poľsku www.meble-aldo.pl

Na našich stránkach môžete tiež využiť platobnú metódu pomocou elektronických platobných kariet, za podpory systému Pay u, prečítajte si viac.

Snažíme sa vyberať nábytok predovšetkým kvalitný, ale pri zachovaní cenovej dostupnosti a originálny. Každý týždeň na našich stránkach môžete nájsť aktualizovanú ponuku tovaru a každý týždeň tu môžete nájsť novú kolekciu, ktorá je niečím zaujímavá. Nábytok predovšetkým detský, je takisto vyberaný s ohľadom na bezpečnosť použitia a zdravotnú nezávadnosť. Sledujte kategóriu novinky o nábytku. Od Nového roka, rovnako ako v roku minulom, tu pribúda každý deň niečo nové.

Našim prianím je, aby spokojných zákazníkov stále pribúdalo. Je to pre nás výzva a sme radi, že sa môžeme pochváliť tak dobrými recenziami na portáloch Heuréka CZ a Heuréka SK. Ďakujeme stálym klientom za zachovanie priazne a nových klientov vítame na našich stránkach. V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte našich pracovníkov, alebo píšte na info@nabytek-aldo.cz. Hlavná telefónna info linka +420 724 777 014, kde sa dovoláte na niektoré z našich predajcov, alebo +420 774 977 776, viac info na našich kontaktoch. Na uvedených číslach vybavíte všetko, akékoľvek problémy a to vrátane sobôt a nedieľ.

 

Bartecká Alexandra
Konateľ spoločnosti

 

 

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.