Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Predaj nábytku je zodpovednosť. Je to produkt, ktorý s vami bude niekoľko rokov, a tak je kvalita v ALDO prioritou. Výrobca a ich produkty dôkladne hodnotíme a snažíme sa robiť kvalitou dostupnou vďaka rozumným cenám. Na trhu s nábytkom pôsobíme už 15 rokov, a preto si dovolíme tvrdiť, že nie sme žiadni nováčikovia. Naši dodávatelia sú z Belgicka, Francúzska, Nemecka a Španielska. V krajinách, kde pôsobíme, máme exkluzívne zastúpenie, a naša ponuka je tak na trhu unikátna

V našej ponuke nájdete široký výber detského nábytku, vrátane obľúbených detských poschodových postelí. Detský nábytok delíme do kategórií - Detské izby, dizajnové detské izby a detský nábytok, kde nájdete samostatne všetky produkty. Okrem detských izieb u nás môžete vybrať vybavenie do kuchyne, obývačky, jedálne, kúpeľne, predsiene a ďalších častí svojho bývania. Pre náročnejších zákazníkov máme v ponuke aj luxusný nábytok a často ponuku dopĺňame o originálne produkty nových dodávateľov. Novinky, akcie a ďalšie aktuálne informácie môžete sledovať na našich sociálnych sieťach - Facebooku a Instagrame.

 

                                                        Nábytok Aldo - nábytok, ktorý za vás vyskúšame

 

 

Za našu existenciu e-shopu s nábytkom sme získali aj množstvo ocenení a sme na to právom hrdí. Už petnáctym rokom sa spokojnosť našich zákazníkov na Google a Facebook drží v rozmedzí 94 – 96 %.

Nábytok, ktorý vám ponúkame je certifikovaný podľa noriem Európskej únie, a z hľadiska bezpečnosti je tak vhodný na vybavenie detských izieb. Španielsky detský nábytok si získal celý rad zákazníkov svojim novým, ojedinelým prístupom k vybaveniu detskej izby. Poschodové postele v modernom dizajne a v mnohých farebných prevedeniach je presne to, čo na našom trhu chýbalo. A my sme radi, že môžeme byť exkluzívnym dodávateľom tohto nábytku pre Slovenskú republiku. A ako spoznáte nábytok danej krajiny, či to aké sú jeho kvality? Jednoducho podľa značiek, ktoré môžete vidieť ako na našich stránkach tak na vlastných balíkoch, ktoré vám privezieme až do domu. A to úplne zadarmo po celej českej i slovenskej republike. Vyrobené a navrhnuté v Česku, vo Francúzsku, Nemecku, Belgicku alebo Dánsku nájdete pri každej kolekcii. Krajina pôvodu by mala byť jednou z hlavných informácií pri predaji nábytku!

 

Nábytok Aldo - nielen predaj, ale aj služby viac ako 15 rokov

  • priemerná doba dodania všetkých produktov 4,2 dní, 94 % zákazníkov doručených do 6 dní

  • pri platení môžete využiť platobnú bránu Comgate, bankový prevod alebo dobierku

  • pôsobíme v Česku, na Slovensku, v Poľsku a Maďarsku

  • nábytok môžete zaplatiť až po odovzdaní, doručujeme vlastnými vozidlami a šikovnými vodičmi

  • pri objednávke nad 250 EUR doprava zadarmo (viac obchodné podmienky)

  • predávame nábytok s certifikátom kvality a pod ochranou ISO

  • online návody na montáž, technické výkresy s detailnými rozmermi

  • nábytok, než zaradíme do ponuky vyskúšame, vrátane detí, s nami je vždy nákup na istotu

 

                                             Detská poschodová posteľ s priestorom Shelter oak

 

Snažíme sa vyberať nábytok predovšetkým kvalitné, ale pri zachovaní cenovej dostupnosti a originálne. Každý týždeň na našich stránkach môžete nájsť aktualizovanú ponuku tovaru a každý týždeň tu môžete nájsť novú kolekciu, ktorá je niečím zaujímavá.

 

Nábytok za vás vyskúšame, s nami nemôžete vybrať zle

Každý z produktov, ktorý na našich stránkach predstavujeme, sme takzvane mali v ruke a predovšetkým pri detskom nábytku samé deti nábytok vyskúšajú, kým vám zákazníkom daný produkt ponúkneme. S nábytkom Aldo je detská izba, ale aj ďalšie typy interiérov skrátka reálny svet. Na dizajne nám záleží, design nás baví a vždy sa snažíme predstaviť len taký nábytok, ktorý váš domov urobí nielen krajším, ale aj dokonalejším.

 

Poschodová posteľ pre študenta M-Space                           /poschodova-postel-pre-studenta-m-space-x116202

 

 

S nami si vaše deti, ale ani vy rodičia, skrátka nemôžeme ľahnúť vedľa. Nákup na istotu, nábytok, ktorý vás nesklame. Poďte spoločne s nami vytvoriť váš dokonalý domov.

V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte našich pracovníkov, alebo píšte na info@nabytok-aldo.cz

 

Hlavná telefónna infolinka +420 724 777 014, kde sa dovoláte na niektorého z našich predajcov, alebo viac info v našich kontaktoch.

Váš team nábytok ALDO