Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní


Prečo nakupovať u nás


Pýtate sa sami seba, prečo zvoliť práve Nábytok ALDO s.r.o.? Chcete aby ste s nákupom boli spokojní? Niečo málo z našich služieb, ktoré vám ponúkame. Nábytok nestačí len predať, o zákazníka je treba sa starať!

- ponúkame dopravu zadarmo po celej SR u objednávok nad 80 Eur
- ponúkame výnos nábytku na poschodie zdarma, či na miesto kde určíte u objednávok nad 250 EUR, neplatí pre rustikálny nábytok (bez možnosti výnosu)
- ponúkame servis a odbornú starostlivosť 24-7. Na Vaše otázky odpovedáme aj cez víkend
- kontaktujte nás zadarmo na našom on-line chatu, kde sme vám neustále k dispozícii
- zistite pred zaobstaraním nábytku jeho kvalitu pomocou priložených návodov na montáž v el. podobe
- vyberte si z najširšej ponuky nábytku skladom s termínom doručenia len 4 - 7 dní
- nemusíte nič platiť vopred, vaša platba bude prebiehať v momente, kedy je vám tovar odovzdaný
- ponúkame značkový nábytok Nova Solo, Gami, Nauki's, Hoppekids, Parisot Groupe a mnoho ďalších

 

Termíny závozu hlásime min. 24 - 48 hodín vopred. Pokiaľ si vyberiete zo širokej ponuky nábytku s dodaním do 4-7 dní, počítajte s týmto termínom. Po obdržaní objednávky vás bude ihneď kontaktovať náš pracovník s potvrdením, že nábytok je posielaný v deň objednania. Alebo deň nasledujúci. Do tohto termínu sa však nepočítajú víkendy.

 

Nábytok Aldo veľmi starostlivo vyberá dizajn

Nábytok Aldo sleduje nové trendy v bývaní a každý mesiac u nás nájdete niečo nové. Dizajny a nové trendy je to, čo nás baví. Detský nábytok, ktorý predstavujeme vám ponúka úplne nový spôsob zariaďovania interiéru detskej izby a to do najmenších detailov, vrátane vhodných dekorácií a bytových doplnkov. Obľúbená kategória je tiež "nábytok skladom", kde naozaj ponúkaný tovar nájdete s termínom dodania ihneď po objednaní (3-7 dní). Túto kategóriu ste si vlastne vytvorili vy, naši zákazníci, pretože vznikla na podklade naozaj najpredávanejšieho a najobľúbenejšieho nábytku. A v neposlednej rade, v roku 2013 sme nadviazali ďalšiu spoluprácu s výrobcom nábytku, tentokrát nemeckým, ktorý rovnako ako naši francúzski partneri, prinášajú na náš trh viac ako zaujímavé dizajny. Veríme, že medzi veľmi úspešné sa okrem spální, obývacích stien, predsiení apod. zaradí tiež ponuka luxusného detského nábytku, ktorá prináša až prekvapivá riešenia a od roku 2015 úplne novo i ponuka detského nábytku z masívu dánskeho výrobcu. Veríme, že všetko nové čo vám každoročne prinášame prostredníctvom nášho portálu, je pre vás inšpiráciou a výzvou.

 

                                                                  

 

Veríme a dúfame, že aj vy sa stanete našimi spokojnými zákazníkmi. A keďže naozaj nám na spokojných zákazníkoch záleží, svoju prácu máme radi, pripravili sme pre vás tiež diskusiu na Facebooku, ktorú môžete kedykoľvek navštíviť. A na našich všetkých sociálnych sieťach už máme tisíce fanúšikov, ktorí sa s vami určite radi podelia so svojimi skúsenosťami s Nábytkom Aldo a ako sú spokojní s našim nábytkom.

 

Príjemné nákupy a inšpiráciu pre vaše bývanie vám praje
pracovný tím Nábytku Aldo

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.