0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!


Prečo nakupovať u nás


Pýtate sa sami seba, prečo zvoliť práve Nábytok ALDO s.r.o.? Chcete abyste s nákupom boli spokojní? Niečo málo z našich služieb, ktoré vám ponúkame. Nábytok nestačí len predať, o zákazníka je treba sa starať!

- ponúkame dopravu zadarmo po celej SR u objednávok nad 80 Eur
- ponúkame výnos nábytku do poschodia zdarma, či na miesto kde určíte u objednávok nad 250 EUR, neplatí pre rustikálny nábytok (bez možnosti výnosu)
- ponúkame servis a odbornú starostlivosť 24-7. Vaše otázky odpovedáme aj cez víkend
- kontaktujte nás zadarmo na našom on-line chatu, kde sme vám neustále k dispozícii
- zistite pred zaobstaraním nábytku jeho kvalitu pomocou priložených návodov na montáž v el. podobe
- vyberte si z najširšej ponuky nábytku skladom s termínom doručenia púhych 4 - 7 dní
- nemusíte nič platiť vopred, vaša platba bude prebiehať v momente, kedy je vám tovar odovzdaný
- ponúkame značkový nábytok Nova Solo, Gami, Nauki's, Hoppekids, Parisot Groupe a mnoho ďalších

 

Termíny závozu hlásime min. 24 - 48 hodín vopred. Pokiaľ si vyberiete zo širokej ponuky nábytku s dodaním do 4-7 dní, počítajte s týmto termínom. Po obdržaní objednávky vás bude ihneď kontaktovať náš pracovník s potvrdením, že nábytok je posielaný v deň objednania. Alebo deň nasledujúci. Do tohto termínu sa však nepočítajú víkendy.

 

Nábytok Aldo veľmi starostlivo vyberá dizajn

Nábytok Aldo sleduje nové trendy v bývaní a každý mesiac u nás nájdete niečo nové. Dizajny a nové trendy je to, čo nás baví. Detský nábytok, ktorý predstavujeme vám ponúka úplne nový spôsob zariaďovaní interiéru detskej izby a to do najmenších detailov, vrátane vhodných dekorácií a bytových doplnkov. Obľúbená kategória je tiež "nábytok skladom", kde naozaj ponúkaný tovar nájdete s termínom dodania ihneď po objednaní (3-7 dní). Túto kategóriu ste si vlastne vytvorili vy, naši zákazníci, pretože vznikla na podklade naozaj najpredávanejšieho a najobľúbenejšieho nábytku. A v neposlednej rade, v roku 2013 sme nadviazali ďalšiu spoluprácu s výrobcom nábytku, tentokrát nemeckým, ktorý rovnako ako naši francúzski partneri, prinášajú na náš trh viac ako zaujímavé designy. Veríme, že medzi veľmi úspešné sa okrem spální, obývacích stien, predsiení apod. zaradí tiež ponuka luxusného detského nábytku, ktorá prináša až prekvapivá riešenia a od roku 2015 úplne novo ponuka detského nábytku z masívu dánskeho výrobca. Veríme, že všetko nové čo vám každoročne prinášame prostredníctvom nášho portálu, je pre vás inšpiráciou a výzvou.

 

                                                                  

 

Veríme a dúfame, že aj vy sa stanete našimi spokojnými zákazníkmi. A keďže naozaj nám na spokojných zákazníkoch záleží, svoju prácu máme radi, pripravili sme pre vás tiež diskusiu na Facebooku, ktorú môžete kedykoľvek navštíviť. A na našich všetkých sociálnych sieťach už máme tisíce fanúšikov, ktorí sa s vami určite radi podelia so svojimi skúsenosťami s Nábytkom Aldo a ako sú spokojní s našim nábytkom.

 

Príjemné nákupy a inšpiráciu pre vaše bývanie vám praje
pracovný tím Nábytku Aldo

Novinky do schránky
Zasielame iba 2x mesačne. Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.