Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Behúň na stôl ľanový Tradicionalli lines - black

Výrobca: Hannah home - TOP-S
Kód: AGD00766-2022
  • materiál, 100% prírodný ľan biely
  • šírka 150 cm, hĺbka 40 cm
  • pranie na nízku teplotu 30 stupňov
  • nevhodné do sušičky, je možné žehliť na nízku teplotu
  • k dispozícii identický dizajn prestierania

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
39,57 €
23,74 €
-40%
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 39,57 €

Parametre produktu

Šírka (cm): 150 cm
Hľbka: 40 cm
Počet balíkov: 1 ks
Farba: bielo-čierna
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov

Behúň z prírodného materiálu s elegantným, čiernym prvkom

Spojenie tradície a moderného prvku v podobe čiernej línie na oboch koncoch behúňa, vytvára veľmi príjemný efekt. Kvalita vďaka materiálu a veľmi tradičné spracovanie, behúne ľanové sú skrátka veľmi populárne. Vkusný behúň, ktorý môže byť príjemnou pomyselnou bodkou pri dekorovaní vášho jedálenského stola. Široká ponuka dekorácií a doplnkov nielen na váš jedálenský stôl, ale do kuchyne a jedálne ako takej, to všetko je vám na našich stránkach k dispozícii. Behúne zažívajú práve veľkú popularitu a pomaly, ale iste posúvajú klasické obrusy na celý stôl do pozadia. Behúňu to skrátka pristane a predovšetkým potom na jedálenskom stole, ktorého povrchová úprava je pekná, alebo na jedálenskom stole z masívu, kde by bola veľká škoda materiál dreva zakryť obrusom. Behúň, ale naopak aj jedálenskému stolu z dreva, dodáva príjemný štýl a eleganciu.

Predstavujeme vám ľanový behúň vysokej kvality, behúň s ozdobným zakončením čiernej farby po oboch jeho stranách. Dizajn je veľmi tradičný a preto ako predajcovia nábytku, by sme behúň odporučili práve na jedálenskú plochu v prírodnom dekore dreva. Biely behúň na bielom stole nebude to pravé. Pokiaľ aj vám sa tradičný behúň páči, v našej ponuke nájdete identický dizajn aj pre prestieranie. Môžete si v jednotnom tóne ozdobiť jedálenský stôl ako celok, vrátane vhodného výberu jedálenského servisu a samozrejme aj jedálenského stola a ďalšieho nábytku. Nákup pod jednou strechou z pohodlia domova s našou vlastnou dopravou bez poškodenia aj to je výhoda ucelenej ponuky.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov, určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku a dekorácií, sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré treba pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

 

Aldo býva s vami, buďme v kontakte