Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Behúň na stôl ľanový Tradicionalli wicker

Výrobca: Hanah home
Kód: AGD00765-2022
  • materiál, 100% prírodný ľan biely
  • šírka 150 cm, hĺbka 40 cm
  • pranie na nízku teplotu 30 stupňov
  • nevhodné do sušičky, je možné žehliť na nízku teplotu

nedostupné
39,57 €

Parametre produktu

Šírka (cm): 150 cm
Hľbka: 40 cm
Počet balíkov: 1 ks
Farba: biela
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov

Ľanový behúň s elegantným prešívaním

Jemná výšivka v podobe decentného vzoru na oboch koncoch behúňa a príjemný materiál, to je ponuka na tento vkusný doplnok, pre váš jedálenský stôl, alebo možno, pre niektorý väčší konferenčný stolík. Pokiaľ dávate prednosť prírodným materiálom aj pre doplnky a dekorácie, veríme, že na našich stránkach si vyberiete. Široká ponuka dekorácií a doplnkov nielen na váš jedálenský stôl, ale do kuchyne a jedálne ako takej, to všetko je vám na našich stránkach k dispozícii. Behúne zažívajú práve veľkú popularitu a pomaly, ale iste posúvajú klasické obrusy na celý stôl do pozadia. Behúňu to skrátka pristane a predovšetkým potom na jedálenskom stole, ktorého povrchová úprava je pekná, alebo na jedálenskom stole z masívu, kde by bola veľká škoda materiál dreva zakryť obrusom. Behúň, ale naopak aj jedálenskému stolu z dreva, dodáva príjemný štýl a eleganciu.

Predstavujeme vám ľanový behúň vysokej kvality, behúň s ozdobným zakončením po oboch jeho stranách. Dizajn je veľmi tradičný a preto ako predajcovia nábytku, by sme behúň odporučili práve na jedálenskú plochu v prírodnom dekore dreva. Biely behúň na bielom stole nebude to pravé. Pokiaľ aj vám sa tradičný behúň páči, v našej ponuke nájdete identický dizajn aj pre prestieranie. Môžete si v jednotnom tóne ozdobiť jedálenský stôl ako celok, vrátane vhodného výberu jedálenského servisu a samozrejme aj jedálenského stola a ďalšieho nábytku. Nákup pod jednou strechou z pohodlia domova s našou vlastnou dopravou bez poškodenia aj to je výhoda ucelenej ponuky.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov, určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku a dekorácií, sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré treba pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.


Aldo býva s vami, buďme v kontakte