Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Biela šatníková skriňa s posuvnými dverami Romantic

Výrobca: Cilek-T
Kód: CLT0009-2018
nedostupné
1 069,64 €

Parametre produktu

Farba: biela
Výška (cm): 210 cm
Šírka (cm): 170 cm
Hľbka: 64 cm
Hmotnosť: 170 kg
Počet balíkov: 6 ks
Materiál: lamino
Povrchová úprava: lakovaním
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Šatníková skriňa do izby dievčaťa, ktorá prekvapí dizajnom i praktickými prvkami

V prípade rustikálne šatníkové skrine z kolekcie Romantic vás rozhodne prekvapí hneď niekoľko prvkov. Predovšetkým do detailov prepracovaný dizajn v snehovo bielom odtieni, ktorý je najlepšie zaradiť do rustikálneho nábytku, potom prekvapivo prevedenie otvárania skrine, ktoré je v tomto prípade prostredníctvom posuvných krídel. A to je pre kategóriu rustikálneho designu veľmi netypické a vyžaduje to zo strany výrobcu naozaj kvalitné spracovanie nábytku, teda v tomto prípade skrine. Ale kvalitné, do detailov prepracované sú aj ďalšie diely nábytku z tejto kolekcie, ktorá je už od prvého pohľadu určená pre vybavenie detskej izby dievčaťa, či už školáčky, alebo študentky. V každom prípade ponuka rozmerov miesta na spanie postelí z tejto kolekcie to rozhodne umožňuje.

Za povšimnutie stojí tiež vnútorné usporiadanie skrine, ktoré je veľmi členité a toto usporiadanie nachádzame skôr na veľmi moderných dizajnoch. V tomto prípade opak je pravdou a tak došlo ku krásnemu spojeniu elegancie a náročných požiadaviek dnešnej modernej domácnosti. Dodanie skrine v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu.


Cilek

Spoločnosť, ktorá vie, že každé dieťa chce naozaj mať unikátnu detskú izbu a podľa tohto zistenia navrhuje tiež dizajn. Detské izby reflektujú na potreby dieťa predškolského i školského veku, reflektujú na individuálnu osobnosť. Spoločnosť Cilek bola založená v roku 1995 a dnes patrí k popredným, celosvetovým výrobcom nábytku prezentujú svoje designy vo 66 krajinách a takmer 500 kamenných predajniach. A to znamená, žeročne je vyrobené cez 3 milióny detských izieb. Spoločnosť sa sústredí na výrobu nábytku iba pre bábätká, školákov a študentov. Preto dokáže ponúknuť nábytok, ktorý úplne presne pokryje potreby detí. Spoločnosť nábytok Aldo sa stala partnerom a tak môžeme prezentovať tento kvalitný detský nábytok aj vám a to hneď v troch krajinách, kde pôsobíme. Česko, Slovensko a Poľsko.

Viac z kolekcie

Nábytok do detskej izby - kolekcia Romantic

Prejsť do kolekcie
Aldo býva s vami, buďme v kontakte