Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Biela skrinka na kolieskach Compact White

Výrobca: Cilek-T
Kód: CLT0059-2018
nedostupné
107,59 €

Parametre produktu

Farba: biela
Výška (cm): 72 cm
Šírka (cm): 45 cm
Hľbka: 37 cm
Materiál: lamino - mdf doska
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov

Kontajner na plastových nôžkach, skrinka so širokým uplatnením

Kolekcia White ponúka široký výber detského nábytku a časť z tejto ponuky je nábytok na plastových nôžkach. Okrem kontajnera, malé skrinky na nôžkach je tiež k dispozícii regál a skriňa. Všetko má súvislosť s poschodovou posteľou, kde tieto diely na pojazdoch uplatníte.

Napríklad kontajner môžete umiestniť pod písací stôl, ktorý je súčasťou poschodové postele. Alebo môžete kontajner využiť na umiestnenie samostatne v interiéri detskej izby. Vďaka koľajničkám ľahký na premiestnenie a manipuláciu s ním zvládne aj malé dieťa. Dodanie v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu.


Cílek
Spoločnosť Cílek bola založená v roku 1995 a dnes patrí k popredným, celosvetovým výrobcom nábytku prezentujúcich svoje designy vo 66 krajinách a takmer 500 kamenných predajniach. A to znamená, že ročne je vyrobené cez 3 milióny detských izieb. Spoločnosť sa sústredí na výrobu nábytku iba pre bábätká, školákov a študentov. Preto dokáže ponúknuť nábytok, ktorý úplne presne pokryje potreby detí. Spoločnosť nábytok Aldo sa stala partnerom a tak môžeme prezentovať tento kvalitný detský nábytok aj vám a to hneď v troch krajinách, kde pôsobíme. Česko, Slovensko a Poľsko.

Viac z kolekcie

Detská izba s vyvýšenou posteľou - kolekcia White Compact

Prejsť do kolekcie
Aldo býva s vami, buďme v kontakte