Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Čalúnený taburet multifunkčný Sun pink

Výrobca: Vipack
Kód: VP0074-2023
  • výška 41,5 cm, hĺbka a šírka 41 cm
  • celková nosnosť na sedenie 75 kg
  • konštrukcia z masívneho dreva, husto tkaná látka
  • cena uvedená za jeden kus taburetu
  • belgický výrobca nábytku

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
128,62 €

Parametre produktu

Výška (cm): 41,5 cm
Šírka (cm): 41 cm
Hľbka: 41 cm
Materiál: drevo borovice, látka
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: belgický
Záruka: 24 mesiacov
Farba: ružová

Čalúnený taburet, ktorý má rozhodne čo ponúknuť

Krásny a veľmi obľúbený svetloružový odtieň, určený najmä pre dospievajúce dievčatá, ponúka nielen čalúnená taburetka, ale aj elegantná čalúnená posteľ. A ak ste niekedy uvažovali o tom, že čalúnenú posteľ doplníte aj čalúneným taburetom, v kolekcii Sun, máte príležitosť. Taburety ako nočné stolíky, ktoré sú veľmi vhodné, ako môžete posúdiť na ilustračnej fotografii, taburet, ktorý bude tiež elegantným doplnkom k detskej posteli z kolekcie Sun. Súprava, ktorá pozdvihne vašu spálňu, detskú, alebo študentskú izbu na vyššiu úroveň. Elegancia, osobitý štýl a vysoká kvalita od belgického výrobcu. V kolekcii Sun, si môžete vybrať z niekoľkých ďalších, veľmi príjemných, pastelových odtieňov. Môžete si napríklad zaobstarať bielu posteľ s svetloružovými nočnými stolíkmi, alebo naopak. V ponuke sú aj chlapčenské odtiene, napríklad obľúbená sivá. Môžete si zaobstarať len jeden kus taburetu, ktorý doplní detskú čalúnenú posteľ, alebo len tak na sedenie do obývacej izby. Skrátka, multifunkčné využitie sa tu rozhodne ponúka.

Pre nás je čalúnený taburet Sun, vždy elegantným, ale aj praktickým prvkom vo vašej domácnosti, ktorý oceníte z mnohých dôvodov. Veríme, že každý z vás takúto taburetku využije. Poteší vás aj kvalitné spracovaniekonštrukcia z masívneho dreva, pevne tkaná látka, ktorá vám nejaký čas vydrží. A navyše, taburet nie je potrebné skladať, doručíme vám ho našou vlastnou dopravou bez poškodenia tak, ako vidíte na fotografii.

VP company
"Fine furniture for young people" týmto mottom sa belgická spoločnosť riadi. Kvalitný nábytok, pre malé deti a študentov. Spoločnosť VP je rodinný podnik s dlhoročnou tradíciou, ktorá siaha až do roku 1952. Belgický výrobca dodáva nábytok vyrobený z najkvalitnejších materiálov a ponúka nábytok s certifikátom, ktorý plne rešpektuje normy Európskej únie, pre bezpečnosť vašich detí.

Súvisiaci tovar

Čalúnená posteľ 140 Lis pink

Čalúnená posteľ 140 Lis pink

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
744,81 €
Čalúnená posteľ 140 Sun grey

Čalúnená posteľ 140 Sun grey

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
872,00 €
10%
Čalúnená posteľ s čalúnenými stolíkmi Sun - Puff pink

Čalúnená posteľ s čalúnenými stolíkmi Sun -...

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
1 129,24 €
1 016,31 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte