Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Čierna kancelárska PC stolička Axiome

Výrobca: DME - F
Kód: DME018-2018
Doprava  zadarmo
Doprava zadarmo

Doprava bez starostí

Máme vlastnú dopravu a vďaka tomu sa vy o nič nemusíte starať.

Úspory stovky až tisíce korún

Doručenie produktov môže často navýšiť celkovú cenu objednávky až o niekoľko stoviek korún, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zadarmo

Naši vodiči vám krabicu s nábytkom zdarma doručí pred vchodové dvere.

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
205,76 €

Parametre produktu

Farba: čierna
Výška (cm): 102 cm
Šírka (cm): 65 cm
Hľbka: 64 cm
Nosnosť: 110 kg
Hmotnosť: 18,5 kg
Materiál: kov, plast, látka
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Kancelárska stolička aj pre náročnejšiu prácu

Ako si kto sadne, tak tiež pracuje. Ak aj vy patríte k tým, ktorí majú sedavé zamestnanie potom venujte zvýšenú pozornosť výberu kancelárske stoličky. Jej kvalita ovplyvní nielen váš pracovný výkon, ale samozrejme aj zdravie. Sedieť osem hodín denne v práci na stoličke, nie je nič ľahkého a rozhodne tým trpí chrbtica. Ak máte teda tú možnosť voľby, vyberajte medzi kvalitnými kancelárskymi stoličkami s anatomicky tvarovanou opierkou chrbta aj sedadla a s možnosťou nastavenia jej výšky. Kancelárska stolička by mala byť na pojazdoch pre jednoduché premiestňovanie, nemali by ani chýbať opierky lakťov. Stoličky z ponuky francúzskeho výrobcu patrí rozhodne k tým kvalitnejším a vy si ju môžete kúpiť v čiernom odtieni.

Materiálom pre výrobu kancelárske stoličky sa stal polyuretán spolu s kovom, z ktorého je vyrobená konštrukcia. Stolička je vďaka materiálu ľahko umývateľná a jej umiestnenie je vhodné aj do komerčných priestorov. Je tu možné nastavenie výšky sedadla stoličky. Dodanie stoličky v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu.


Demeyer 
Spoločnosť založená vo Francúzsku v roku 1909 pánom Lucienom Demeyére sa od začiatku snaží plne adaptovať potrebám trhu. Preto po celú dobu mení metódy výroby, používa nové materiály a snaží sa vždy prinášať moderný dizajn. 
1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladateľa spoločnosti, sa ujíma vedenia a pokračuje vo filozofii výroby svojho otca. Prvýkrát začali byť používané materiály ako laminátová doska.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte