Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Detská posteľ s písacím stolom Bonny BOHS91-07

Výrobca: Vipack
Kód: VP0026-2014
Jedna z mála detských postelí s už zabudovanou zábranou pozdĺž lôžka a zaoblenými hranami. Unikátny dizajn belgického výrobcu.
Doprava  zadarmo
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastnú dopravu a vďaka tomu sa vy o nič nemusíte starať.

Úspory stovky až tisíce korún

Doručenie produktov môže často navýšiť celkovú cenu objednávky až o niekoľko stoviek korún, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zadarmo od 333 EUR

Naši vodiči vám krabicu s nábytkom zdarma doručí pred vchodové dvere.

Jednoduchá montáž

Sami si všetko jednoducho zostavíte podľa priloženého návodu, ktorý si môžete prezrieť ešte pred kúpou.
Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
montáž
Jednoduchá montáž
Zostavíte sami podľa prehľadného návodu
1 350,05 €

Parametre produktu

Výška (cm): 119 cm
Dľžka (cm): 207 cm
Hľbka: 98 cm
Nosnosť: 120 kg
Hmotnosť: 107 kg
Počet balíkov: 4 ks
Priestor na spanie: 90 x 200 cm
Farba: bielo-modrá
Cena postele: s roštom, bez matraca
Materiál: mdf doska
Prevedenie: zábrana, guľaté hrany
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: belgický
Dopravné: zadarmo
Záruka: 24 mesiacov

Návod na montáž

Riešením malej detskej izby môže byť posteľ Bonny s písacím stolom

Odtiene potom belgický výrobca určil do detskej izby pre chlapca, obľúbené bielo modré prevedenie. Detská posteľ z kolekcie Bonny to je ďalší návrh z celej rady veľmi dômyselných postelí, ktoré majú za cieľ predovšetkým šetriť miesto v interiéri. Detská posteľ ponúka písací stôl na vysunutie, komodu, police a bezpečnostné prvky v podobe zábrany pozdĺž lôžka a zaoblené hrany. Posteľ si môžete vybrať v niekoľkých dostupných odtieňoch, nechýba ani tradičná ružová pre dievčatá. Ale tiež je možné vyberať z širokej ponuky bielo modrých posteľou odlišných dizajnov, napríklad klasická posteľ so zásuvkami, alebo detská posteľ s inak riešenými úložnými priestormi a v neposlednom rade nechýba ani poschodová posteľ, ak ste rodičmi dvoch malých nezbedníkov.


Belgický výrobca zvolil ako materiál mdf dosky hrúbky až 36 mm, hrany sú zaoblené, čo spoločne so zábranou prispieva už k spomínanej bezpečnosti vášho dieťaťa. Dodanie postele v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu. Doprava zadarmo po celej republike.

 

Detská izba pre chlapca musí byť bezpečná

Detská posteľ sa nám páči predovšetkým pre bezpečnosť. Len máloktorá z detských postelí bohužiaľ ponúka ako súčasť dizajnu zábranu a zaoblenie hrán. Kolekcia Bonny tieto prvky má a to je veľmi dobre. Pokiaľ sa o svoje dieťa bojíte, s posteľou z kolekcie Bonny môžete všetci pokojne spať.Ale kolekcia Bonny ponúka ďaleko viac, než je bezpečie vášho dieťaťa. Ako sme už spomenuli, ponúkajú sa aj iné riešenia. Uviedli sme poschodovú posteľ pre dvoch nezbedníkov, ale ak máte jedno dieťa, možno ešte zvoliť klasickú detskú posteľ so zásuvkami v modrom prevedení. Tá je vhodným riešením pre tieto detské izby, kde nie je potrebné až tak šetriť miestom. V ponuke však nájdete aj celý rad ďalších multifunkčných designov, niektoré z nich uvádzame na ilustračných fotografiách.Konkrétne ale späť k našej posteli s písacím stolom, ktorú ponúkame teraz. Úložný priestor v posteli či lepšie povedané pod posteľou v podobe komody a políc je prekvapivo veľký a to predovšetkým vďaka tomu, že posteľ je vysoká. Priestor sa tak výškou postele mnohonásobne zväčší oproti klasickým nízkym posteliam. A samozrejme možné potom priestor pod posteľou využiť aj pre písací stôl, ktorý môžete kedykoľvek zasunúť. V ponuke kolekcie Bonny nechýba ani identický dizajn postele v tradičnom ružovom prevedení pre dievčatá.

 

VP company
"Fine furniture for young people", týmto mottom sa belgická spoločnosť riadi. Kvalitný nábytok pre malé deti a študentov. Spoločnosť VP je rodinný podnik s dlhoročnou tradíciou datujúca sa od roku 1952. Belgický výrobca dodáva nábytok vyrobený z tých najkvalitnejších materiálov a ponúka nábytok s certifikáciou, plne rešpektujúci normy Európskej únie pre bezpečnosť vašich detí.

Alternatívny tovar

Poschodová posteľ Bonny BOHS80-07

Poschodová posteľ Bonny BOHS80-07

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
2 125,14 €
Detská posteľ s zásuvkami Bonny BOKB90-07

Detská posteľ s zásuvkami Bonny BOKB90-07

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
1 073,76 €
Skladom Skladom
15%
Detská posteľ s písacím stolom pre chlapca Milky 2309LITI

Detská posteľ s písacím stolom pre chlapca Milky

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
562,57 €
478,19 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte