Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Detská šatníková skriňa Gabin

Výrobca: Gaut S
Kód: GAMI0089-2018
Doprava  zadarmo
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastnú dopravu a vďaka tomu sa vy o nič nemusíte starať.

Úspory stovky až tisíce korún

Doručenie produktov môže často navýšiť celkovú cenu objednávky až o niekoľko stoviek korún, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zadarmo od 333 EUR

Naši vodiči vám krabicu s nábytkom zdarma doručí pred vchodové dvere.

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
591,53 €
473,22 €
-20%
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 591,53 €

Parametre produktu

Výška (cm): 182 cm
Šírka (cm): 94 cm
Hľbka: 57 cm
Farba: sivá, bielený orech
Materiál: laminátová doska 15-22 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Detská šatníková skriňa naozaj pre bábätko

Hľadáte detský nábytok pre vaše bábätko a prajete si, aby dizajn nábytku naozaj ako pre bábätko vyzeral? Predstavujeme vám kolekciu detského nábytku Gabin od francúzskeho výrobcu, ktorá vás napríklad osloví tiež obrázkom spiace ovečky. Tú nájdete nielen na detské skrini, ale na takmer všetkých dieloch nábytku v tejto kolekcii. Milé sú aj úchytky skrine, ktoré na seba vzali podobu obláčikov. Páči sa nám aj spojenie odtieňov, ktoré je veľmi netradičné. Šatníková skriňa ako vnútorné usporiadanie ponúka po ľavej strane jednu policu a pod ňou šatníkovú tyč, po pravej strane zase tri police, už bez šatníkovej tyče. V kolekcii môžete kúpiť tradičné diely nábytku pre vybavenie izby bábätka ako je postieľka, prebaľovacia komoda. Všetko, čo pre prvé tri roky bábätka budete potrebovať. Materiálom pre výrobu sa stala laminátová doska, dodanie v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný pre užívanie, zdravotná nezávadnosť


Gautier
Tím dizajnérov spoločnosti Gautier vám v tomto roku veľmi rád predstavuje ďalšie, veľmi zaujímavé, nové kolekcie nábytku. Výroba je rýdzo francúzska, ktorá sa predovšetkým sústredí na harmóniu, úprimnosť a súlad. Filozofia, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladenie dôrazu na detail.
Výrobca prináša dizajny a návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. Takisto venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom spôsobom výroby. A pre dané kolekcie nábytku ponúka aj certifikáty.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte