Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Dizajnová obývacia stena v bielom lesku 4K

Výrobca: Trasman
Kód: TRS00108-2020
  • priestor na LCD televíziu, šírka 163 cm (priestor kde sú dve skrinky)
  • spodné dve skrinky, šírka celková zasahujúca aj pod horný diel steny 230 cm
  • výška spodných dvoch skriniek pre umiestnenie LCd je 44 cm, hĺbka 49 cm
  • celková šírka celej steny je od 233 cm do 380 cm, možné zrkadlové zostavenie
nedostupné
767,34 €

Parametre produktu

Výška (cm): 187 cm
Šírka (cm): 233-380 cm
Hľbka: 49 cm
Farba: biely lesk, tmavý orech-sivá
Hmotnosť: 155 kg
Počet balíkov: 6 ks
Materiál: laminátová doska 15-22 mm
Prevedenie: zažehlené hrany
Povrchová úprava: dyha
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: španielsko
Dopravné: zadarmo
Záruka: 24 mesiacov

Dizajnová obývacia stena s možným nastavením šírky je tak určená do každého interiéru

Je len málo obývacích stien, designov, kde máte možnosť rozhodnúť u samotnej montáže, ako široká stena bude. A vďaka tomu, že u tejto obývacej steny 4K španielsky výrobca túto možnosť ponúka a to v rozmedzí od 233 cm do 380 cm môžeme povedať, že obývacia stena je určená do každého typu obývacej izby. V tomto rozmedzí sa už môže pohybovať každý z vás a obývaciu stenu tak danému rozmeru miestnosti prispôsobiť. Nadčasová kolekcia nábytku do obývacej izby 4K je úplne novým trendom na našom trhu. Nastavenie je možné tiež zrkadlovo, kedy môžete mať skrinky v bielom lesku na ľavej, či pravej strane. 

Vysoká kvalita je charakteristickým znakom španielskeho výrobcu a mnohí z vás akostný, veľmi kvalitný nábytok, už ocenili v obľúbenej ponuke poschodových postelí. Výrobca dodržiava hrúbku materiálu 22 mm a viac a predovšetkým potom povrchovú úpravu dyhou, ktorá je odolná voči mechanickému poškodeniu a s nekvalitnou papierovou fóliou sa nedá porovnať. Výrobca v identickom dizajne ponúka tiež nábytok do jedálne, ale tiež potrebné priestranné komody. Spôsob zostavenia si zvolíte pred samotnou montážou, je variabilný, nie je potrebné zadávať do objednávky. Dodanie steny v dielach s nutnosťou montáže.

Exkluzívny predaj pre Slovenskú republiku

Španielsky detský nábytok si získal celý rad zákazníkov svojim novým, ojedinelým prístupom k vybaveniu detskej izby. Poschodové postele vo veľmi modernom dizajne a s možným výberom z mnohých pastelových odtieňov je presne to, čo na našom trhu chýbalo a my sme radi, že dizajn španielskeho výrobcu môžeme predstavovať práve na našich stránkach ako ojedinelú exkluzívnu ponuku.

Trasman
Španielsky výrobca patrí k tým, ktorí sa sústredí predovšetkým na moderný dizajn, ktorý je navrhnutý podľa zásad ergonómie bývania. Jeho rukopis je ľahko rozpoznateľný, dizajn je veľmi pestrý, rovnako ako široká škála odtieňov na výber. Tradícia výrobcu je dlhodobá a rozhodne vďaka dlhoročným skúsenostiam je zárukou tej najvyššej kvality. Detský nábytok španielskeho výrobcu je veľmi praktický a ohľaduplný k rozmerom miestnosti, je tak vhodný rovnako do malých interiérov.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte