Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Dizajnový písací stôl Rex pre deti i dospelých

Výrobca: Hannah home - TOP-S
Kód: AG00362-2022
  • výška 74 cm, šírka 100 cm, hĺbka 60 cm
  • kovová konštrukcia, pre pevnosť a stabilitu
  • laminát 18 mm v nádhernej imitácii svetlého duba
  • elegantné, pre deti i dospelých
  • praktické priehradky na učebnice, alebo pracovné pomôcky

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
244,81 €
171,37 €
-30%
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 244,81 €

Parametre produktu

Výška (cm): 74 cm
Šírka (cm): 100 cm
Hľbka: 60 cm
Hmotnosť: 30 kg
Počet balíkov: 1 ks
Farba: svetlý dub, čierna
Materiál: lamino
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov
Typ:: klasický

Písací stôl s malým prekvapením

Možno nie všetci si všimli na prvý pohľad, že tento písací stôl disponuje aj stojanmi v podobe akýchsi prepážok, medzi ktoré sa môžu uložiť u detí učebnice a zošity, u dospelých nejaké pracovné pomôcky. Je to ojedinelý design, ktorý sme v ponuke ešte nemali. Pre školákov dostatočne veľký a pre vás dospelých, ak hľadáte písací stôl, ktorý by zasadený napríklad do obývacej izby vyzeral pekne a elegantne a nepotrebujete veľkú pracovnú plochu, ideálne riešenie. 

Minimalistický dizajn v elegantnom spojení odtieňov svetlého duba v imitácii s čiernymi, kovovými prvkami. Písací stôl menších rozmerov, pre deti i dospelých, písací stôl, ktorý sa nám veľmi páči, pre jeho originálny design. Kovová konštrukcia je veľmi dobrá voľba materiálu, pretože kov je takmer nezničiteľný a pre písací stôl zaisťuje pevnosť a stabilitu. A ešte mu to v čiernom odtieni v spojení so svetlým drevom pristane.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie čaro v tom, že interiér detskej izby vašich detí bude originálne a netradičné. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte