Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Herný počítačový stôl Level white

Výrobca: PRS-S
Kód: PRS0097-2023
  • herný, počítačový stôl vrátane led osvetlenia
  • materiál, laminátová doska
  • francúzsky výrobca nábytku s certifikáciou
  • počítačový herný stôl, pre deti a dospelých

Doprava  zadarmo
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastnú dopravu a vďaka tomu sa vy o nič nemusíte starať.

Úspory stovky až tisíce korún

Doručenie produktov môže často navýšiť celkovú cenu objednávky až o niekoľko stoviek korún, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zadarmo od 333 EUR

Naši vodiči vám krabicu s nábytkom zdarma doručí pred vchodové dvere.

Jednoduchá montáž

Sami si všetko jednoducho zostavíte podľa priloženého návodu, ktorý si môžete prezrieť ešte pred kúpou.
Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
montáž
Jednoduchá montáž
Zostavíte sami podľa prehľadného návodu
426,71 €
298,70 €
-30%
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 426,71 €

Parametre produktu

Výška (cm): 90,5 cm
Šírka (cm): 150,5 cm
Hľbka: 60 cm
Hmotnosť: 42 kg
Počet balíkov: 2
Farba: svetlý dub-biela
Materiál: lamino
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Typ:: s nadstavcom

Návod na montáž

Herný stôl biely? Áno, máme

Tiež ste dlho hľadali herný stôl s led osvetlením, ale v inom, ako čiernom odtieni? My ako predajcovia rovnako a preto sme veľmi radi, že vám takýto herný stôl, vo veľmi príjemnom a praktickom dizajne, môžeme konečne predstaviť. Mnohým z vás sa páčil herný stôl z kolekcie Level, v čiernom odtieni, iba s malým detailom, kedy ste sa nás pýtali, či nie je dostupný aj v bielom prevedení. Francúzsky výrobca, ktorého produkty vám predstavujeme exkluzívne na našich stránkach už niekoľko rokov, pridal do návrhu k bielemu odtieňu ešte prírodnú imitáciu svetlého dreva dub. Spojenie odtieňov je veľmi podarené a môže dizajnom taktiež nadviazať aj na rad detských postelí v identickom prevedení. Samozrejme, že herný stôl nie je určený len deťom, ale možno, osloví aj množstvo z vás dospelých, napríklad ako praktický pracovný stôl v obývacej izbe, či domácej pracovni, pokiaľ máte k dispozícii samostatnú miestnosť pre jej vybavenie.

Ale pravdou je, že herné stoly sú často využívané v detskej izbe, pretože keď sa práve dieťa nevenuje hraniu hier, je možné stôl využívať jednoducho na prípravu do školy. Navyše deti, predovšetkým potom samozrejme chlapci, herné stoly milujú. Je na vás rodičoch, či mu takýto herný stôl zaobstaráte. Na prípravu do školy je tiež veľmi praktický vďaka nadstavcu, kde umiestnite monitor a o to viac vám zostane na pracovnej ploche stola miesta na školské potreby. Materiálom na výrobu sa stala laminátová doska. Francúzsky výrobca nábytku s dlhoročnou tradíciou. Doručenie našou vlastnou dopravou bez poškodenia.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie daných výrobcov, a nemusí to byť len francúzsky výrobca poschodových postelí Bibop, ale napríklad aj zastúpenie španielskeho výrobcu, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Exkluzívne zastúpenie nie je ľahké získať a ako predajca nábytku sme veľmi radi, že sa týmto zastúpením môžeme pochváliť u viacerých výrobcov. Pre vás ako zákazníkov má exkluzívne zastúpenie navyše to čaro, že interiér vašej detskej izby bude originálny a netradičný. Exkluzívne zastúpenie je aj o krásnych dizajnoch, ktoré vy, zákazníci, potrebujete získať, a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od spoločnosti Aldo.

Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, keď Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý spája moderný dizajn s tradičným remeselným spracovaním, teda s dôrazom na kvalitu.
Dnes Parisot vyrába postele v súlade s európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

Súvisiaci tovar

Skladom Skladom
20%
Poschodová posteľ pre tri deti s zásuvkou Bibliobed

Poschodová posteľ pre tri deti s zásuvkou...

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
1 335,62 €
1 068,50 €
Skladom Skladom
15%
Detská poschodová posteľ Shelter oak

Detská poschodová posteľ Shelter oak

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
853,38 €
725,37 €
Skladom Skladom
20%
Detská posteľ so zásuvkami pre dievča Sleep oak

Detská posteľ so zásuvkami pre dievča Sleep oak

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
535,67 €
428,53 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte