Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Jedálenská sada Matinni Red - 24 kusov

Výrobca: Hannah home - TOP-S
Kód: AGD00682-2022
  • 100% porcelán
  • plytký tanier: 27 cm (6 ks)
  • hlboký tanier: 19 cm (6 ks)
  • tanier na tortu: 20 cm (6 ks)
  • miska: 15 cm (6 ks)
  • vhodné do umývačky
  • vhodné to mikrovlnné rúry

Doprava  zadarmo
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastnú dopravu a vďaka tomu sa vy o nič nemusíte starať.

Úspory stovky až tisíce korún

Doručenie produktov môže často navýšiť celkovú cenu objednávky až o niekoľko stoviek korún, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zadarmo od 333 EUR

Naši vodiči vám krabicu s nábytkom zdarma doručí pred vchodové dvere.

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
291,14 €

Parametre produktu

Hmotnosť: 16 kg
Farba: červená
Materiál: porcelán
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov

Milujete originálne prvky na jedálenskom stole? Jedálenský servis v temne červenom odtieni

Aj ten môže patriť medzi netradičné a slávnostne prestretá tabuľa bude rozhodne pôsobivá. Odporúčame kombináciu s čiernym odtieňom a ideálne s prestieraním vo svetle červenom tóne. Červené taniere, tanieriky a misky patria k veľmi obľúbeným jedálenským zostavám. Červený jedálenský servis je ideálny, pre spojenie s ďalšími, dizajnovými prvkami, pristane mu to aj s industriálnym nábytkom, alebo nábytkom v bielom, vysokom lesku. Predstavujeme vám sadu dvadsiatich štyroch kusov, v ktorej sú hlboké taniere, plytké taniere, niekto používa názov veľké taniere a nechýbajú dezertné tanieriky a misky. Kvalitný jedálenský servis aj vďaka použitému materiálu, ktorým je porcelán. 

Jedálenský servis pôsobí na jedálenskom stole originálne, môžete používať každý deň, alebo na slávnostnejšie príležitosti, niekto rád jedálenský servis využíva, ako dekoráciu pre vitrínu v jedálni. Voľba je už na vás. A nezabudnite, že jedáleň a kuchyňa, to je celý rad ďalších doplnkov a dekorácií, ktoré nájdete v našej ponuke od kuchynských utierok, až po stojany na sviečky. A samozrejme nechýba ani nábytok, skrátka nákup pod jednou strechou z pohodlia domova.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov, určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku a dekorácií, sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré treba pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Vyberajte nábytok s láskou tak, ako my ho s láskou, pre vás hľadáme po celom svete.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte