Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Jedálenská stolička celodrevená Lucy bielo hnedá

Výrobca: Viko design
Kód: VK00104-2023
  • jedálenská stolička z bukového dreva v bielom odtieni
  • drevo buk s vysokým stupňom tvrdosti
  • obľúbený bielo-hnedý odtieň, lak v niekoľkých vrstvách
  • nosnosť jedálenské stoličky 130 kg
  • cena uvedená za jeden kus, min. odber 2 kusy
  • v jednom balení 2 stoličky

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
155,91 €
132,52 €
-15%
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 155,91 €

Parametre produktu

Výška (cm): 92 cm
Šírka (cm): 45 cm
Hľbka: 43 cm
Výška sedadla: 45 cm
Nosnosť: 130 kg
Hmotnosť: 15 kg
Počet balíkov: 1 ks
Cena: min. odber 2 kusy, za jeden kus
Farba: bielo-hnedá
Materiál: látka, laminát-drevo buk
Spôsob dodania: v jednom diele
Záruka: 24 mesiacov

Jedálenská stolička Lucy, štýlový dizajn, ktorý nikdy nezovšední

Áno, sú veci, ktoré sa ani niekoľko desiatok rokov nemenia a to je dobre. Pekné, štýlové a stále obľúbené prevedenie jedálenskej stoličky z kolekcie Lucy, kde môžete vyberať aj ďalšie farebné kombinácie. Jedno je však pre jedálenské stoličky spoločné a to výroba z kvalitného dreva buk. Celodrevená jedálenská stolička v obľúbenom bielom odtieni, v kombinácii so svetlo hnedým sedákom, stolička, ktorá je tak často doplnením rustikálneho jedálenského stola, či ďalšieho rustikálneho nábytku do jedálne. V každom prípade, sme radi, že zvoleným materiálom na výrobu sa stalo bukové drevo s vysokým stupňom tvrdosti a nie, ako tomu často u tohto typu jedálenských stoličiek býva, že sú vyrobené z dreva borovice, ktoré je príliš mäkké. Všeobecne, ako predajcovia nábytku, ktorí sa venujú designu už takmer dvadsať rokov, zaraďujeme do našej ponuky jedálenských stoličiek len tie, ktoré sú vyrobené z dreva buk. Kvalita je oveľa vyššia a stoličky tak znesú aj náročnú prevádzku reštaurácií.

Povrchová úprava kvalitným lakom v niekoľkých vrstvách, kedy v kolekcii Lucy, môžete zaobstarať aj ďalšie, dostupné prevedenia stoličky. Niektoré z nich vám taktiež predstavujeme na ilustračných fotografiách. Kvalitné stoličky, do štýlového interiéru s doručením našou vlastnou dopravou bez poškodenia.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov, má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že váš interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré treba pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

 

Aldo býva s vami, buďme v kontakte