Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Jedálenská stolička natur beige Angel III

Výrobca: Viko design
Kód: VK0093-2023
  • jedálenská stolička z bukového dreva
  • drevo buk s vysokým stupňom tvrdosti
  • obľúbený prírodný odtieň, lak v niekoľkých vrstvách
  • látka pre čalúnenie béžová
  • nosnosť jedálenské stoličky 130 kg
  • cena uvedená za jeden kus, min. odber 2 kusy
  • v jednom balení 2 stoličky

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
162,76 €
138,35 €
-15%
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 162,76 €

Parametre produktu

Výška (cm): 92 cm
Šírka (cm): 45 cm
Hľbka: 43 cm
Výška sedadla: 45 cm
Nosnosť: 130 kg
Hmotnosť: 15 kg
Počet balíkov: 1 ks
Cena: min. odber 2 kusy, za jeden kus
Farba: béžová, prírodná
Materiál: látka, laminát-drevo buk
Spôsob dodania: v jednom diele
Záruka: 24 mesiacov

Jedálenská stolička čalúnená z kvalitného bukového dreva

Kolekcia jedálenských stoličiek Angel, to je široká ponuka najrôznejších designov. Môžete voliť medzi jedálenskou stoličkou čalúnenou, ako v tomto prípade, alebo je možné zvoliť iba čalúnený sedák, ale možno zaobstarať aj jedálenskú stoličku celodrevenú. V neposlednom rade je možné vyberať z celého radu odtieňov látky, pre čalúnenie. Spoločným menovateľom pre všetky dostupné dizajny jedálenských stoličiek z kolekcie Angel, je použitie dreva buk na ich výrobu. To ponúka vysoký stupeň tvrdosti a tak je jedálenská stolička vhodná nielen na využitie u vás doma, ale ponúka sa aj možnosť využitia v komerčnom priestore, alebo reštaurácii. Vďaka vlastnému spracovaniu a tvrdému drevu buk, ako výrobného materiálu, jedálenská stolička znesie aj vysokú záťaž. Identický dizajn jedálenskej stoličky, ponúkame aj ako celodrevené prevedenie, teda bez čalúneného sedadla, alebo tiež v bielom odtieni, ale dostupná je tiež jedálenská stolička s čalúnením opierky chrbta. Ako sme spomenuli, ponuka je skutočne široká.

Keďže je použité čalúnenie len z časti, jej údržba je veľmi jednoduchá vďaka umývateľnému povrchu, ktorý prevažuje. Odporúčame tieto celodrevené jedálenské stoličky aj pre rodinu s malými deťmi, kedy občas pri jedálenskom stole k malým nehodám dochádza. Identický dizajn jedálenskej stoličky nájdete v našej ponuke aj v bielom prevedení, alebo v ďalších odtieňoch morenia dreva.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov, má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že váš interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré treba pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

 

Aldo býva s vami, buďme v kontakte