Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Jedálenská stolička oranžová Mirisi IV

Výrobca: Viko design
Kód: VK0040-2023
  • materiál, masívne bukové drevo
  • sedák z vnútornej strany laminát, pre pevnosť
  • tmavý odtieň, pre interiér s vysokou záťažou
  • pevná látka v trendy oranžovom odtieni
  • komfortná vďaka výplní a vlastnému tvaru
  • komfortná vďaka šírke a hĺbke vnútorného priestoru
  • nosnosť stoličky 140 kg

Doprava  zadarmo
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastnú dopravu a vďaka tomu sa vy o nič nemusíte starať.

Úspory stovky až tisíce korún

Doručenie produktov môže často navýšiť celkovú cenu objednávky až o niekoľko stoviek korún, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zadarmo od 333 EUR

Naši vodiči vám krabicu s nábytkom zdarma doručí pred vchodové dvere.

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
406,33 €

Parametre produktu

Výška (cm): 81 cm
Šírka (cm): 55 cm
Hľbka: 57 cm
Výška sedadla: 46,5 cm
Nosnosť: 140 kg
Hmotnosť: 12 kg
Počet balíkov: 1 ks
Cena: za jeden kus
Farba: čierna, oranžová
Materiál: látka, laminát-drevo buk
Spôsob dodania: v jednom diele
Záruka: 24 mesiacov

Dizajnová jedálenská stolička z kvalitných materiálov

Ale aj vlastný tvar jedálenskej stoličky, je veľmi komfortný, bohužiaľ náročný na výrobu a tak je stolička aj drahšia. Získate ale, naozaj pevnú jedálenskú stoličku na desiatky rokov. Za nás, ako predajcu, by sme použili viac označení už komfortné kreslo, pretože si dokážeme tento komfortný spôsob sedenia predstaviť nielen s využitím, ako klasické jedálenské stoličky pri jedálenskom stole, ale napríklad aj samostatne umiestnené v interiéri pracovne, predsiene, spálne, skrátka tam, kde vy sami uznáte za vhodné. Dizajnové kreslo, ktoré je tiež často označované, ako klubové a využíva sa aj v konferenčných sálach. Kolekcia jedálenských stoličiek, či kresiel Mirisi, ponúka celú škálu odtieňov a to aj veľmi netradičných, ako je tmavo modrá, alebo oranžová, či horčicová, ktorú vám ponúkame teraz. Kolekcia je rozhodne veľmi designová, originálna. V každom prípade, pokiaľ sa rozhodnete tento dizajn využívať, ako stoličky pri vašom jedálenskom stole, budú veľmi dominantným prvkom.

Veľmi pevné, bukové drevo v tmavom morení hnedej, takmer až do čiernej farby, ktoré je vhodné v tomto koncepte aj do komerčného priestoru reštaurácie, nielen na využitie v domácom prostredí. Aj keď za nás, doma z tejto elegantnej stoličky bude mať asi každý z nás najväčšie potešenie. Bukové drevo je veľmi kvalitné, konštrukcia zasahuje aj do vnútornej časti jedálenskej stoličky a je dostatočne aj hrubé. Veľmi komfortná opierka vďaka okrúhlemu tvaru šírke a hĺbke vnútorného priestoru. Skrátka vám ponúkame veľmi kvalitné posedenie, pri vašom jedálenskom stole a jedálenské stoličky, vám predstavujeme na našich stránkach aj v ďalších, veľmi trendy odtieňoch.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov, má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že váš interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré treba pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

 

Súvisiaci tovar

35%
Jedáleň v zostave Ness graphit

Jedáleň v zostave Ness graphit

Predpokladané doručenie k vám do 2 týždňov
1 003,90 €
652,54 €
Jedáleň s rozkladacím stolom v zostave Basalte oak

Jedáleň s rozkladacím stolom v zostave Basalte oak

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
3 368,95 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte