Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Jedálenská stolička s komfortnou opierkou double Nairobi black

Výrobca: Viko design
Kód: VK0053-2023
  • jedálenská stolička s komfortnou opierkou chrbta
  • opierka chrbta dvojitá, snímateľný poťah
  • konštrukcia z kvalitného bukového dreva
  • ponuka stoličiek v ďalších odtieňoch
  • nosnosť stoličky 140 kg
  • cena uvedená za jeden kus, min. odber 2 kusy
  • v jednom balení 2 stoličky

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
185,81 €

Parametre produktu

Výška (cm): 96 cm
Šírka (cm): 48 cm
Hľbka: 65 cm
Hľbka sedadla: 44 cm
Nosnosť: 140 kg
Hmotnosť: 6 kg
Počet balíkov: 1 ks
Cena: min. odber 2 kusy, za jeden kus
Farba: čierna, prírodná
Materiál: látka, laminát-drevo buk
Spôsob dodania: v jednom diele
Záruka: 24 mesiacov

Jedálenská stolička s netradičnou a veľmi komfortnou opierkou

Čierne stoličky sú ideálne tam, kde je záťaž na stoličke vyššia. A nás, ako predajcu napadá aj rodina s menšími deťmi, ale napríklad aj komerčný priestor, alebo reštaurácia. Čierny dtieň je navyše veľmi elegantný. Kolekcia jedálenských stoličiek Nairobi, je nezvyčajná, či povedzme originálna hneď z niekoľkých dôvodov. Predovšetkým ponúka netypické, ale veľmi komfortné spracovanie opierky chrbta, ktoré má dvojitú vrstvu výplne, čalúnenie a dokonca je opierka chrbta snímateľná. Ponúka sa tak aj pre prípad svetlejšieho odtieňa, nie iba čierne, ľahká údržba. Čierny odtieň, rovnako ako biely, alebo tmavo sivý, patrí v kategórii nábytku k najviac vyhľadávaným. A vo všetkých týchto odtieňoch môžete zaobstarať aj túto elegantnú jedálenskú stoličku. Samozrejme, že v ponuke stoličiek nájdete aj ďalšie odtiene, napríklad aj nezvyklé, alebo pastelové, či veľmi sýte. V každom prípade veríme, že každý má šancu nájsť svoj najobľúbenejší odtieň.

Vysoká kvalita stoličky nie je daná len spracovaním opierky chrbta, ale aj konštrukciou z bukového dreva, ktoré, ako je známe, ponúka vysoký stupeň tvrdosti. Spolu so snímateľným čalúnením, tak vytvorí dizajn, ktorý je nenáročný na údržbu a odolá aj mechanickému poškodeniu. Čierny odtieň v spojení s prírodným, reálnym odtieňom bukového dreva, môže byť elegantným doplnením radu jedálenských stolov. Doručenie našou vlastnou dopravou bez poškodenia.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov, má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že váš interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré treba pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.


Alternatívny tovar

Celodrevená jedálenská stolička Niko black

Celodrevená jedálenská stolička Niko black

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
174,38 €
Jedálenská stolička čierna s kvetmi Mirisi V

Jedálenská stolička čierna s kvetmi Mirisi V

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
403,52 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte