Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Jedálenská zostava HC3C

Kód: HC3C-S
Veľmi elegantnú jedálenskú zostavu z dreva mahagón ponúka dánsky výrobca. Jedálenský stôl s rozkladom, dve stoličky a presklená vitrína. Biele prevedenie.
nedostupné
1 708,87 €

Parametre produktu

Farba: biela
Stôl: 76x160x90 cm
Jedálenská stolička: 96x46x56 cm
Vitrína: 190x50x40 cm
Materiál: mahagon
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: dánsky
Záruka: 48 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Rustikálna jedáleň z dreva mahagónPredstavujeme vám jedálenskú zostavu dánskeho výrobcu, vyrobenú z veľmi kvalitného materiálu, dreva mahagón, ak hľadáte pre vybavenie jedálne niečo netradičné. Vysoký stupeň tvrdosti, ktoré drevo má, ponúka odolnosť nábytku voči mechanickému poškodeniu a dlhú životnosť. Príjemný biely odtieň potom celé jedálni dodáva patričnú eleganciu v rustikálnom štýle.

 

Dánsky výrobca kladie veľký dôraz na kvalitu, zdravotnú nezávadnosť a precízne spracovanie. Pre dosiahnutie kvality zvolil práve drevo mahagón pre jeho typický charakter, ktorý sme už spomenuli.

 

Rustikálny nábytok v mnohých dielach na výberV cene jedálenské zostavy sú diely:

- Jedálenský stôl (možno objednať tiež rozkladací jedálenský stôl)
- Dve jedálenské stoličky (možno zvoliť iný počet)
- Policová vitrína

Dánsky výrobca ponúka k výberu ďalšie samostatné diely, jedáleň môžete vybaviť v prípade potreby tiež komodami, kredenci apod. Rovnako ako výrobca ponúka aj rustikálny nábytok pre vybavenie spální, predsiení a pod. Vyberie si určite každý náročný zákazník, pretože dánsky nábytok je pre náročných zákazníkov, ktorí uprednostňujú kvalitu pred nízkou cenou.

 

Počet jedálenských stoličiek si môžete zvoliť sami, rovnako ako si môžete zaobstarať jedálenský stôl bez rozkladu, to všetko v našej ponuke nájdete. Rustikálny nábytok do jedálne z Dánska, to je záruka kvality a zachovanie pôvodného vzhľadu na niekoľko desaťročí. A my ako predajcovia pre spokojný nákup pridávame dopravu zadarmo v rámci celej republiky. Nábytok však nevynášame do poschodia, pretože je dodávaný zmontovaný a je potrebné dopredu počítať s pomocou niekoľkých osôb. Kvalitný nábytok je ťažký.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte