Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Jedálenský stôl Chris 0196TACA

Výrobca: PRS
Kód: PRS00136-2016
320,45 €
Predpokladaný termín:
nedostupné

Parametre produktu

Farba: svetlá akácia-imitácia kameňa
Výška (cm): 78 cm
Šírka (cm): 135 cm
Hľbka: 130 cm
Hmotnosť: 52 kg
Počet balíkov: 2 ks
Materiál: lamino - mdf doska
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Moderný jedálenský stôl Chris

V ponuke jedálenských stolov bohužiaľ len málokedy výrobcovia ponúkajú jedálenskú plochu v tvare štvorca. U jedálenského stola z kolekcie nábytku Chris od francúzskeho výrobcu je predstavené práve toto riešenie, tento design. Samozrejme, že v kolekcii nechýba ani klasický jedálenský stôl v tvare obdĺžnika, ktorý možno aj rozložiť. Ak však vaša voľba padne na štvorcový stôl, treba pamätať na to, že je vhodnejší do väčších miestností, alebo jedální, ktoré sú ako samostatné miestnosti a nie súčasťou obývacej izby. Jedálenský stôl je veľmi kvalitný, nadčasový nie je iba dizajn, ale aj povrchová úprava v dvoch odtieňoch. Svetlá akácie a imitácia prírodného kameňa. Nadčasové sú aj ďalšie diely v kolekcii, z ktorých môžete zostavovať najrôznejšie interiéry.

 

Francúzsky výrobca kladie v kolekcii Chris veľký dôraz na kvalitu a preto ako materiál zvolil ako laminátovú dosku, tak mdf dosku. Imitácia prírodného kameňa je veľmi vierohodná, so štruktúrou a to vďaka novým technológiám povrchových úprav. Dodanie stola v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu. Doprava zdarma.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu.
Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

 

Aldo býva s vami, buďme v kontakte
Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.