Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Jedálenský stôl rozkladací Esteban

Výrobca: Gaut Top
Kód: GA00127-2022
  • výška 77 cm, šírka 160-205 cm, hĺbka 90 cm
  • hrany a úchyty v ABS systéme
  • materiál, laminát a mdf doska
  • francúzsky výrobca nábytku s certifikáciou

Doprava  zadarmo
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastnú dopravu a vďaka tomu sa vy o nič nemusíte starať.

Úspory stovky až tisíce korún

Doručenie produktov môže často navýšiť celkovú cenu objednávky až o niekoľko stoviek korún, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zadarmo od 333 EUR

Naši vodiči vám krabicu s nábytkom zdarma doručí pred vchodové dvere.

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
596,55 €

Parametre produktu

Výška (cm): 77 cm
Šírka (cm): 160 cm / 205 cm
Hľbka: 90 cm
Materiál: mdf doska, laminátová doska 15-22 mm
Prevedenie: ABS hrana
Farba: antracit, dub helvezia
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Rozkladací jedálenský stôl v minimalistickom dizajne, ideálny do malej izby

Ale nielen to, jedálenský stôl z kolekcie Esteban, s možnosťou rozloženia je aj veľmi elegantný a kvalitný od francúzskeho výrobcu nábytku s certifikáciou. Jedálenský stôl v zloženom stave pre štyri osoby, v rozloženom pre šesť, až osem stravníkov. Stôl v nádherných odtieňoch, spojenie imitácie dreva dub a čiernej a v tomto spojení nájdete v kolekcii nábytku Esteban aj ďalšie diely nábytku a to nielen, pre možné vybavenie jedálne, ale aj obývacej izby. To sa veľmi hodí, pretože len málokto z nás má k dispozícii samostatnú miestnosť na vybavenie jedálne, ale vo väčšine prípadov zariaďujeme jedálenský kút v obývacej izbe, alebo je obývacia izba v jednom priestore s jedálňou. Tá je mnohokrát ešte v otvorenom priestore spojená s kuchyňou. Vďaka ponuke nábytku v kolekcii Rafael, do oboch spomínaných interiérov, môže byť všetko zariadené v nádhernom, jednotnom designe.

S ohľadom na čierny, antracitový odtieň odporúčame nábytok do miestností plných slniečka. Spojenie s imitáciou dreva dub, je nádherné a má svoju zvláštnu atmosféru. Ohranenie a úchyty v systéme ABS a celkové detailné spracovanie je zrejmé už z ilustračných fotografií. Jedálenský stôl je veľmi praktický "kúsok" nábytku v oboch už spomínaných interiéroch a ponúka veľký priestor aj s ohľadom na skutočnosť, že je možné rozloženie.

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný pre užívanie, zdravotná nezávadnosť

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie, od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivé spoločnosti. Výhradné zastúpenie, nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše, pre vás ako zákazníkov, má výhradné zastúpenie čaro v tom, že váš interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie, je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Gautier
Tím dizajnérov spoločnosti Gautier vám v tomto roku veľmi rád predstavuje ďalšie, veľmi zaujímavé, nové kolekcie nábytku. Výroba je rýdzo francúzska, ktorá sa predovšetkým sústredí na harmóniu, úprimnosť a súlad. Filozofia, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladenie dôrazu na detail. Výrobca prináša dizajny a návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. Takisto venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom spôsobom výroby. A pre dané kolekcie nábytku ponúka aj certifikáty.

Alternatívny tovar

Skladom Skladom
15%
Rozložiteľný jedálenský stôl, písací stôl, komoda v jednom, Kiona oak

Rozložiteľný jedálenský stôl, písací stôl,...

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
506,05 €
430,14 €
Rozkladací jedálenský stôl Rafael black

Rozkladací jedálenský stôl Rafael black

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
593,05 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte